Assassin’s Creed Shadows (Red) yakında tanıtılacak

Ubisoft yaklaşık iki yıl önce duyurduğu Assassin’s Creed Red kod adlı oyunun ismini resmi olarak açıkladı. Assassin’s Creed Shadows yakında tanıtılacak.

Assassin’s Creed Shadows feodal Japonya’da geçecek. Henüz çıkış tarihi veya oynanış görüntüsü gelmemiş olsa da Ubisoft, yarın (Çarşamba) TSİ 19.00’da resmi bir tanıtım yapılacağını duyurdu.

Yayıncı, 2022’deki Ubisoft Forward etkinliğinde Hexe ve Jade kod adlı oyunların yanı sıra Assassin’s Creed Red’in duyurusunu yapmıştı. Çok güçlü bir ninja fantezisi olarak tanımlanan oyun hâlâ perde arkasında.

Eğer yeni oyunun tanıtımını zaman kaybetmeden izlemek istiyorsanız, canlı yayın penceresini aşağıya bırakıyoruz. Detaylar açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

Resmi duyurudan kısa bir süre önce oyunun adını doğru bir şekilde sızdıran veri madencisi Frax, Assassin’s Creed Shadows’un içerik planlarına ilişkin ayrıntıları da ortaya çıkardı.

Assassin’s Creed Shadows’un Season Pass içeriği 40 $/40 £ olacak ve ayrı ayrı 25 $/25 £ fiyat etiketiyle satılacak iki genişleme sunacak. Oyun içi para birimi Helix olarak adlandırılıyor.

Assassin's Creed Red, Feodal Japonya

Season Pass aynı zamanda ‘Origami Killer’ adlı bir görev serisine erişim sağlayacak. Oyunun Ultimate sürümü beş beceri puanı ve ‘Thrown to the Dogs’ adında bir ön sipariş bonusu verecek.

Söylentiler, Assassin’s Creed Infinity platformunun da Shadows ile birlikte tanıtılacak. Platformun seriden oyunları ve içerikleri bir araya getireceği, aylık abonelik sistemine sahip olabileceği bildiriliyor.

Neyse ki, ilk detayları öğrenmek için fazla beklemeyeceğiz. Ubisoft, oyunu 15 Mayıs Çarşamba TSİ 19:00’da fragman eşliğinde karşımıza çıkaracak.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.