Assassin’s Creed Infinity aylık abonelik modeliyle gelebilir

Ubisoft’un Assassin’s Creed deneyimlerini bir araya getirmesi beklenen Assassin’s Creed Infinity, aylık abonelik ve mikro ödemelere odaklanabilir.

Oyundan ziyade çok oyunculu bir merkez olarak inşa edilen projenin, oyuncuların seriden oyunlara, DLC’lere ve özel içeriklere erişebileceği tek bir platform olarak yayınlanması bekleniyor.

Seriye yönelik sızıntılarıyla tanınan j0nathan‘a göre Assassin’s Creed Infinity’nin aylık aboneliği Xbox Game Pass tarzı olacak. Oyuncular eski Assassin’s Creed oyunları, gelecekteki DLC’ler ve aylık özel bir görünüm/öğe gibi içeriklere erişebilecek.

Bu noktada, muhtemelen satın alımlar da devreye girecek. Mikro ödemelere yeni oyunların dahil edilip edilmeyeceği kesin değil.

Kullanıcı, bilgilerin %100 güvenilir olmadığını belirtiyor. Bu yüzden şüpheyle yaklaşmakta fayda var. Öte yandan Ubisoft’un Infinity’nin ücretsiz olmayacağını zaten doğrulamıştı.

Ayrıca toplulukta kamuoyu yaratmak, Ubisoft’u mikro ödeme alanına çok fazla girmemeye ve platformun ekonomi sistemini yeniden düşünmeye itmek için bilgileri aktardığını iddia ediyor.

Bir sonraki Ubisoft Forward canlı yayını, 10 Haziran’da gerçekleşecek ve etkinlik, Assassin’s Creed’in geleceği hakkında daha fazla bilgi duymayı beklediğimiz yer olacak.

Assassin's Creed Infinity

Assassin’s Creed Infinity ile birlikte birçok oyun yolda

Söylentilere göre Assassin’s Creed Infinity bu yıl gelebilir. Ek olarak, popüler suikastçı serisine yönelik birden fazla projenin geliştirilmekte olduğunu biliyoruz.

Japonya’da geçecek olan Assassin’s Creed Red’in gösteride tanıtılması bekleniyor ve son raporlar, oyunun Infinity’nin çıkışına eşlik edeceğini öne sürüyor.

Assassin's Creed Red, Feodal Japonya

Insider Gaming’e göre Red’in ardından 2026 yılında çıkması beklenen Assassin’s Creed Hexe var. Hexe’nin cadılık ve büyücülük temalı olacağı ve 16. yüzyıl Avrupa’sında geçeceği bildiriliyor.

Ayrıca çalışmalar arasında Assassin’s Creed Black Flag remake, yine eski bir oyunun remake sürümü, Raid adında oynaması ücretsiz 4 oyunculu kooperatif bir PvE projesi, kod adı Echoes olan çok oyunculu bir oyun ve Hindistan, Aztek İmparatorluğu ve Akdeniz merkezli konumlar içeren Nebula kod adlı bir oyun var.

Assassin’s Creed Infinity ve serinin diğer oyunlarına dair daha fazlası ortaya çıktığında sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.