Avatar: Frontiers of Pandora’nın Season Pass ve DLC detayları belli oldu

Ubisoft, Avatar: Frontiers of Pandora’nın Season Pass içeriğini ayrıntılı olarak açıkladı. Oyuna önümüzdeki yıl iki DLC gelecek.

Season Pass, oyunun Gold ve Ultimate sürümlerine dahil edilecek. İlk DLC The Sky Breaker gelecek yaz, ikinci DLC Secrets of the Spires ise 2024 sonbaharında yayınlanacak.

Hikaye içeriklerinin yanı sıra yüksek güvenlikli bir RDA askeri üssüne sızıp, sabote etmek için gizli verileri hackleyeceğiniz Familiar Echoes bonus görevi ve banshee kozmetik seti de olacak.

Ubisoft tarafından yayınlanan Avatar: Frontiers of Pandora – Season Pass tanıtımını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Avatar: Frontiers of Pandora DLC’leri hakkında bilinenler

Season Pass premium sürümlerin yanı sıra bağımsız olarak satın alınabilecek. Yeni hikaye içerikleri şöyle tanımlanıyor:

  • The Sky Breaker: Gökyüzünde gizemli bir gölge beliriyor ve büyük oyun festivallerini kutlayan aşağıdaki Na’vi klanlarını tehdit ediyor. RDA ile yüzleşin ve klanların birliğini koruyun.
  • Secrets of the Spires: Yeni kanyon bölgesinin sırlarını ortaya çıkarmak ve çok geç olmadan barışı yeniden sağlamak için banshee’nizle destansı bir hava savaşına katılın!

Ubisoft, lansmanda PS5 oyuncularına ücretsiz sunulacak olan içerikleri de açıkladı. Aranahe Warrior Paketi, platforma özel olmayacak ancak sadece PS5 oyuncularına ücretsiz verilecek.

Kinglor Ormanı’nda yaşayan ve Na’vi dokumacılarından oluşan Aranahe klanı, oyundaki ilk uçuşunuza rehberlik edecekler. Paket, klana özel geleneksel karakter ve silah kozmetikleri içeriyor.

Avatar: Frontiers of Pandora, 7 Aralık’ta PS5, Xbox Series X|S ve PC’ye gelecek. Sürüm ve fiyat bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.