Destiny 2: Season of the Wish, The Witcher kozmetikleri getirdi

Bungie’nin bilim kurgu nişancı oyunu Destiny 2, The Witcher kozmetikleriyle alışılmadık bir iş birliğine imza attı.

PlayStation Blog üzerinden yapılan duyuruda, hayranlara içerik geçişinden neler bekleyebileceklerini gösteren görseller ve detaylı bilgiler paylaşıldı.

Destiny 2 yeni yayınlanan Season of the Wish güncellemesiyle Rivyalı Geralt zırhı, çeşitli zırh görünümleri, Hayalet kabuğu, gemi, Sparrow, ifade ve bitirici hareket gibi kozmetikler aldı.

Destiny 2, The Witcher, kozmetikler

Destiny 2 x The Witcher oyundaki ikonik zırh setlerini içeriyor

Titan’ın zırh seti, Geralt’ın The Witcher 3’te giydiği Kaer Morhen zırhını temel alıyor. Oyunun kutu kapağı da dahil olmak üzere çoğu görselde karşınıza çıkmıştır.

Warlock seti, Ursine Zırhına ve genel olarak Skellige halkının kıyafetlerine dayalı görünüyor. Hunter’ın seti ise başlığıyla benim de favorim olan Kedi Okulu zırhını andırıyor.

Yeni sezonun ismi, ilk The Witcher kitabı The Last Wish’e tesadüfi bir gönderme gibi olmuş. Sonuç olarak serinin hayranlarını sevindiren bir sürpriz olduğu kesin.

Kozmetikleri sergileyen resmi fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Görünümleri nasıl bulduğunuzu yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Bungie, Destiny 2: Season of the Wish’in çıkış fragmanını da yayınladı. Sezonluk içeriklere dair tüm detaylara detaylara buradan erişebilirsiniz.

Bu arada, popüler nişancı oyununun bir sonraki genişlemesi The Final Shape ertelendi. Detayları buradan öğrenebilirsiniz.

Son söylentiler, yeni Marathon oyununun da ertelediğine işaret ediyor ancak stüdyodan resmi onay gelmedi.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.