Elden Ring: Shadow of the Erdtree’nin oynanış fragmanı yayınlandı! Çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu

Elden Ring oyuncularının heyecanla beklediği Shadow of the Erdtree DLC’sinin çıkış tarihi duyuruldu. Oynanış görüntülerini içeren yeni fragman da geldi.

Shadow of the Erdtree, 21 Haziran 2024’te PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC’de yayınlanacak. Genişleme tüm platformlarda dudak uçuklatan bir fiyatla ön siparişe açıldı.

Ana oyunu ve genişlemeyi bir arada sunan iki farklı sürüm de satışa çıktı. Elden Ring’e sahip olanlar sadece DLC’yi de satın alabilecekler. Şimdi oynanış fragmanına geçelim.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree – Oynanış Fragmanı

Shadow of the Erdtree genişletmesi, Land of Shadow’da geçen, tehlikeli zindanlara ek olarak yeni düşmanlar, silahlar ve ekipmanlarla dolu yeni bir hikayeyi içeriyor.

Keşfedilmemiş toprakları keşfederken, güçlü düşmanlarla karşılaşacak ve zafere ulaşmanın tatminini yaşayacaksınız. Sürükleyici bir deneyim, dram ve entrikanın birleştiği ilgi çekici karakter etkileşimleriyle bir araya geliyor.

Elden Ring, Shadow of the Erdtree, DLC

Fragman, ana oyunda Mohg’la dövüştüğünüz arenada Miquella’nın kanlı kolunun kozadan sarktığı görüntüyle açılıyor. Ardından kırsal kesimden görüntüler, çok sayıda savaş ve Mesmer adlı bir düşman gösteriliyor.

Shadow of the Erdtree’nin ana düşmanı Malenia’nın ikiz kardeşi Haligtree’li Miquella olacak gibi görünüyor. Anlaşılan, Empyrean’lı bir yarı tanrı olan Miquella içinde mahsur kaldığı iğrenç kesenin içinden çıkacak.

Baş yapımcı Yasuhiro Kitao, Elden Ring: Shadow of the Erdtree’yi, PS4’e özel Bloodborne’un genişleme paketi The Old Hunters’a benzetmişti.

Elden Ring, Shadow of the Erdtree, DLC

Shadow of the Erdtree satışa çıktı: İşte sürümler ve fiyatlar

Elden Ring’in heyecanla beklenen genişlemesi hem ayrı olarak hem de ana oyunu içeren iki farklı sürümle ön siparişe açıldı. Eğer kalbiniz dayanabilecekse fiyatlara geçelim:

PlayStation

  • Shadow of the Erdtree – 999 TL
  • Shadow of the Erdtree Premium Bundle – 1.249 TL
  • ELDEN RING Shadow of the Erdtree Edition – 1.999 TL
  • ELDEN RING Shadow of the Erdtree Deluxe Edition – 2.499 TL

Steam

  • Shadow of the Erdtree – 25,99 dolar
  • Shadow of the Erdtree Premium Bundle – 32,99 dolar
  • ELDEN RING Shadow of the Erdtree Edition – 52,99 dolar
  • ELDEN RING Shadow of the Erdtree Deluxe Edition – 64,99 dolar

Elden Ring’in Shadow of the Erdtree DLC’sinin yeni fragmanını nasıl buldunuz? Sizce fiyatına rağmen almaya değer mi? Yorumlarda buluşalım.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.