Fallout 4 yakında yeni nesil yükseltme ve daha fazla içerik alacak

Fallout 4, uzun zamandır beklenen yeni nesil yükseltmesini 25 Nisan’da alacak. Bethesda sonunda güncellemenin tarihini ve içeriklerini netleştirdi.

Ücretsiz güncelleme, PS5 ve Xbox Series X|S’te Performans modu ve Kalite modu ayarlarının yanı sıra kararlılık iyileştirmeleri ve düzeltmeleri getirecek. Ayrıca oyun 60 fps’ye kadar kare hızı ve artırılmış çözünürlük sunacak.

Fallout 4, PS4 ve Xbox One’da kararlılık iyileştirmeleri, giriş ve görev düzeltmeleri içeren bir güncelleme de alacak.

Fallout 4, Dogmeat, River

Fallout 4 PC sürümüne de ek özellikler geliyor

Fallout 4’ün PC sürümü için de yenilikler yolda. Geniş ekran ve ultra geniş ekran desteğinin yanı sıra Creation Kit düzeltmeleri planlanıyor.

Steam, Microsoft Store ve GOG sürümlerine sahip oyuncular kararlılık, modlar ve hata düzeltmeleri alacak. Ayrıca oyunu Japonca ve Çince oynayanlar için Bethesda.net’te oturum açma ve modlara erişim sorunları düzeltilecek.

Tüm bunlara ek olarak Fallout 4, yükseltmelerle birlikte artık Epic Games Store’dan satın alınabilecek. Ayrıca hayatta kalma oyunu artık Steam Deck onaylı olacak.

Fallout 4, yeni içerikler, güncelleme

Fallout 4’e daha fazla içerik geliyor

Fallout 4 güncellemelerinde aşağıdaki ücretsiz Creation Club öğeleri de dahil olmak üzere daha da fazla içerik yer alacak.

Enclave Remnants

Enclave Remnants, Savaş Öncesi grubu The Enclave’i Fallout 4 hikayesine getiriyor. Bu yeni “Echoes of the Past” görevinde Enclave’in tehlikeli ideolojilerini yaymasını ve Commonwealth’te kendine yer edinmesini engellemelisiniz.

Atölye öğeleri ve Enclave Albay üniformasının yanı sıra, daha önce yayınlanmış olan aşağıdaki Creation Club içeriği de oyuna eklenecek:

  • Enclave Silah Görünümleri
  • Enclave Zırh Görünümleri
  • Tesla Cannon
  • Hellfire Power Zırhı
  • X-02 Power Zırhı
  • Heavy Incinerator

Makeshift Silah Paketi

Hiç bir kumbaranın bir anda harika bir silah olabileceğini düşündünüz mü? Bu silah paketi, beyzbol fırlatıcısı, çivi tabancası ve kumbara gibi ölümcül silahlara dönüştürülmüş çeşitli alışılmadık nesneler içeriyor.

Halloween Workshop

New England Teknokrat Topluluğu tarafından düzenlenen talihsiz bir Cadılar Bayramı partisinden arta kalan bu 38 yeni Cadılar Bayramı dekorasyonunda cadılar, kazanlar, hortlaklar ve daha fazlası yer alıyor. Yerleşim yerlerinizi Cadılar Bayramı için dekore edin daha ürkütücü hale getirin!

Fallout 4 yükseltmesi hakkındaki tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Oyuna gelecek yeni güncellemeleri nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.