Fallout dizisinin setinden fotoğraflar sızdırıldı

Amazon’un Fallout dizisinin setinden görüntüler sızdırıldı. Vault-Tec ofisinin yer aldığı fotoğraflar bazı detayları ortaya çıkardı.

Sosyal medyada dolaşan görüntülerde, bir ofis binasının dışındaki Vault-Tec logosu ve Fallout evreninden bir akıncı gibi giyinmiş bir aktör dikkat çekiyor.

Paslanmış arabalar, solgun bitki örtüsü ve terkedilmiş gibi görünen bölge dizinin kıyamet sonrası dünyasına dair fikir veriyor.

Amazon Prime Video’da yayınlanacak olan Fallout’un yapımcılığını HBO’nun Westworld dizisinin arkasındaki Kilter Films üstleniyor.

İlk bölüm, Westworld ortak yaratıcısı ve baş yapımcı Jonathan Nolan tarafından yönetiliyor. Captain Marvel ve Tomb Raider (2018) filminin ortak yazarı Geneva Robertson-Dworet ve Silicon Valley’in yardımcı yapımcısı Graham Wagner de sorumlular olarak görev alıyor.

Nolan ayrıca Westworld’ün ortak yaratıcısı Lisa Joy, Athena Wickham, Bethesda Game Studios’un oyun yönetmeni Todd Howard ve Bethesda Softworks’ten James Altman ile birlikte Kilter Films için baş yapımcı rolünde.

Oyun serisiyle aynı evrende geçen dizi tamamen yeni bir hikaye anlatacak. Daha önce paylaşılan bir teaser görseli hikayenin Vault 33’te gerçekleşeceğini ortaya koyuyordu.

Bethesda, Fallout dizisi için Amazon ve Kilter Films ile iş birliği yapacağını ilk olarak Temmuz 2020’de duyurmuştu. Yayın tarihi henüz açıklanmadı.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.