Far Cry 6’nın ilk DLC’si Vaas: Insanity, önümüzdeki hafta geliyor

Far Cry 6 için planlanan ilk genişleme paketi olan Vaas: Insanity, 16 Kasım’da yayınlanacak. Far Cry 3’ün kötü adamı Vaas Montenegro’nun zihnine gireceğimiz hikayede pek çok sır olacak. Ayrıca genişlemeyle birlikte oyuna eklenecek kupalar da ortaya çıktı.

Yeni içerikte, Vaas Montenegro rolünü üstlenirken, oyuna sadece bir tabancayla başlayacağız. Far Cry 3’ün kötü adamının psikolojisinde derinliklerine doğru indikçe, yeni silahlar ve güçlendirmeler bulacağız. Hikaye, Vaas’ın geçmişini ve kötü adam olma yolundaki motivasyonlarını yoğun aksiyonla birlikte keşfetmemizi sağlayacak.

Far Cry 6, Season Pass, kötü adamlar

Ubisoft tarafından yapılan açıklamaya göre Far Cry 3’te karakteri canlandıran aktör Michael Mando, Vaas: Insanity genişlemesi için rolüne geri döndü. İlk DLC’nin ardından Ocak 2022’de Pagan: Control ve Mart 2022’de Joseph: Collapse genişlemeleri gelecek. Her biri, eski Far Cry oyunlarındaki ikonik kötülere odaklanacak.

Üç genişleme paketi, Far Cry 6 Season Pass’in bir parçası olarak veya ayrı satın alınabilecek. Vaas DLC’si 16 Kasım’da PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC platformlarında mevcut olacak. Diğer DLC’lerin çıkış tarihleri net olarak açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

Far Cry 6 Vaas: Insanity DLC’sinin kupa listesi ortaya çıktı

Far Cry 3, Vaas Montenegro

Far Cry 6 Vaas: Insanity DLC’si, oyunua 10 adet Gümüş ve Bronz kupa ekleyecek. Kupa avcılarının hepsini kazanmak için DLC’nin tüm bölgelerini keşfetmek, tüm koleksiyonları toplamak, tüm silahların kilidini açmak ve silah dolaplarını yükseltmek gibi görevleri yerine getirmesi gerekecek. İşte kupa listesi:

Gümüş kupalar

  • Freudian Field Day – Unlock all weapons in Vaas’ Armory
  • Self-Help – Fully upgrade all Weapon Cases in Vaas’ Armory
  • Definition of Insanity – Escape Vaas’ mind at Mind Level 5

Bronz kupalar

  • No, I Won – Escape Vaas’ mind
  • I Rule This Kingdom – Escape Vaas’ mind with a score of at least 25,000
  • The 1% – Carry at least 8,000 Cash at one time
  • This Is Your Brain – Discover every location in Vaas’ mind
  • Dear Diary – Collect all of Vaas’ Diary Pages
  • Puff, Puff, Vaas – Collect all of the Vaas Chibis
  • So Much for Poetics – Collect all of the Visions in Vaas’ mind

Far Cry 6, Aralık ayından itibaren ücretsiz Danny Trejo, Rambo ve Stranger Things içerikleri de alacak. Detaylara ve güncelleme planına buradan erişebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.