Guilty Gear Strive’ın çapraz platform açık beta tarihi duyuruldu

Arc System Works, Guilty Gear Strive için çapraz platform açık betasını duyurdu. Açık betaya tüm PS5, PS4 ve PC oyuncuları ücretsiz olarak katılabilecek.

Stüdyo, geçtiğimiz Mart ayında popüler dövüş oyununa 2. Sezon’da çapraz platform desteği getireceklerini açıklamıştı. Açık beta, standart Guilty Gear Strive oyunundan ayrı bir uygulamada yapılacak.

Çapraz platform desteği sayesinde oyunu istediğiniz platformda arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceksiniz. Özelliğin gün geçtikçe daha fazla oyuna yayıldığını görmek güzel.

Guilty Gear Strive çapraz platform açık betası ne zaman başlayacak?

Guilty Gear Strive

Açık beta, 14 – 17 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Beta istemcisi 13 Ekim’den itibaren indirmeye açılacak. Böylece denemeye vakit kaybetmeden başlayabileceksiniz.

Deneme süresince eğitim, görev, hayatta kalma, versus modunun yanı sıra Rank Tower, Open Park ve Player Match gibi çevrimiçi modlara erişebileceksiniz. Birkaç DLC karakteri dahil olmak üzere 21 karakterle oynayabileceksiniz.

Açık beta sürecinde çevrimiçi çok oyunculu modlara erişmek için PlayStation Plus aboneliğine ihtiyacınız olmayacak. Sadece konsolunuz ve kararlı bir ağ bağlantısı yeterli.

Guilty Gear Strive, PS5, PS4 ve PC (Steam) platformlarında mevcut. Şimdilik konsolda PlayStation’a özel olan oyunun 2023’ün İlkbahar aylarında Xbox One ve Xbox Series X/S’e de gelmesi planlanıyor.

Bu arada PlayStation Turnuvaları bu yıl PS5 oyuncularıyla buluşacak. Sony, ABD’de başlattığı açık beta testleri için Guilty Gear Strive’ı seçti. Konsol devi, PS5 Turnuvalarını test ederken, oyunculardan geri bildirim almayı hedefliyor. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.