Horizon serisinin Sylens’ı Lance Reddick, 60 yaşında hayatını kaybetti

Ünlü aktör Lance Reddick, 60 yaşında hayatını kaybetti. Oyuncu bu sabah saatlerinde Studio City, Kaliforniya’daki evinde ölü buldu.

Reddick’in ölümünün nedeni açıklanmadı ancak kaynaklar doğal sebeplerden olduğunu söylüyor. Ancak oyuncunun herhangi bir hastalıktan muzdarip olduğu bilinmiyordu.

Destiny 2, Zavala, Lance Reddick

Lance Reddick oyunlarda da başarılı roller üstlenmişti

Reddick oyun dünyasına da yakın bir isimdi. İlk seslendirmesini 2009 yapımı 50 Cent: Blood on the Sand oyununda Derek Carter rolüyle yaptı.

Ardından Destiny’nin ikonik Titan Vanguard’ı Zavala’yı seslendirdi. Ayrıca Destiny 2 ve genişlemelerinde karakteri canlandırmaya devam etti.

Horizon Forbidden West, Sylens, Lance Reddick

Elbette PlayStation oyuncuları da onu yakından tanıyor. Horizon Zero Dawn ve Horizon Forbidden West‘te yeteneklerini esrarengiz Sylens karakterine ödünç verdi.

Başarılı aktör oyun alanında çalışmaya başlamadan önce The Wire ve Fringe dizileriyle ünlendi. Son çalışması, Charon rolünü yeniden canlandırdığı John Wick: Chapter 4 filmi oldu.

Lance Reddick’in ölümü çok büyük bir kayıp. Oyunculuktaki olağanüstü yeteneği, sesi ve canlandırdığı karakterler insanlarda silinmez izler bıraktı.

Kariyer başarıları ve işine olan bağlılığı tarihin önemli bir parçası olarak hatırlanacak. Huzur içinde uyu Lance Reddick…

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.