Layers of Fear remake’in 11 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

Bloober Team, Layers of Fear remake’i kapsamlı bir şekilde sergiledi. Stüdyo, korku oyununun 11 dakikalık oynanış videosunu yayınlandı.

Layers of Fear’ın oynanış görüntüleri Yazar’ın ürkütücü bir deniz fenerini keşfettiği sahnelere yer veriyor. Ayrıca oyunun geçirdiği değişime da derin bir bakış sunuyor.

Remake sürümü, Bloober Team ve Anshar Studios tarafından geliştiriliyor. Hepsi Unreal Engine 5’te yeniden inşa edilen Layers of Fear Inheritance DLC’sini ve Layers of Fear 2’yi de içeriyor.

Layers of Fear’ın demo videosunun açıklamasında aşağıdaki ifadeler yer alıyor:

“Yazar olarak, yeni tanıtılan bir yer olan ıssız ve korkunç Deniz Feneri’ne girin ve Layers’ın tüm karakterlerini ve olaylarını birbirine bağlayan anlatılmamış bir hikayeyi ortaya çıkarın. Sırları, bulmacaları çözün ve eski Köşk’ün yalnızca bir fenerle çözülebilecek tehditleriyle yüzleşin – oyundaki kabuslarla üstüne gitmek için yeni ve temel bir araç!”

Yenilenen sürüm Haziran 2023’te PS5, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek. Henüz kesin bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Layers of Fear, Unreal Engine 5

Layers of Fear modern donanımlar için güncellendi

Layers of Fear; Işın İzleme, HDR ve 4K çözünürlüğü destekleyerek görselliği etkileyici, kabus deneyimini olabildiğince sürükleyici ve gerçekçi bir hale getiriyor.

Korku serisinin tüm parçalarını bir araya getiren oyun, sanat saplantılı üç karakterin (Ressam, Aktör ve Yazar) birbiriyle bağlantılı farklı hikayelerini yepyeni ana mekanikler ve ek özelliklerle sunacak.

DLC’ler de dahil olmak üzere seriye dair her şey tek bir yerde toplanıyor. Böylece aradığın tüm cevapları bulabileceksiniz. Korku türüne sevilen bir oyun daha geri dönüyor.

Bloober Team şu anda Konami’nin Silent Hill 2 remake projesi üzerinde de çalışıyor. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.