Marvel’s Spider-Man 2 PS5 paketi duyuruldu

Marvel’s Spider-Man 2 önümüzdeki haftalarda geliyor. Sony, oyunun yer aldığı PS5 paketinin piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Yeni paket, Sony’nin geçen ay piyasaya sürdüğü Spider-Man 2 temalı PS5 ve DualSense ile karıştırılmamalı. O versiyon sınırlı üretim olarak geldi ve tasarım ürünüydü.

Standart PS5 ve oyunun bir kopyasını indirmek için kupon içeren yeni paket, 20 Ekim 2023’te satışa sunulacak. Yani Insomniac’ın oyunuyla aynı gün piyasaya sürülecek.

Sony, paketin fiyatını ve ön sipariş detaylarını açıklamadı. Genelde bu tarz paketler 550 dolar dolaylarında satışa çıkıyor. Elbette ülkemizde vergilerle fiyat epey yükseliyor.

Örneğin, God of War Ragnarok temalı aynı paket, 24 bin TL dolaylarında. Eğer Spider-Man 2’li versiyonu gelirse aşağı yukarı benzer bir fiyatta olacaktır.

PS5’in daha önce paket olarak Horizon Forbidden West, Call of Duty: MW 2, Final Fantasy 16, FIFA 23 ve EA Sports FC 24 gibi farklı oyunlarla bir araya geldiğini gördük.

Aslına bakarsanız, özel tasarım olmayan bu tarz paketlerin fiyatı Türkiye için cazip değil. Hatta konsolu ve oyunu ayrı ayrı alırsanız daha kârlı çıkarsınız…

Gerçek bir Spider-Man hayranı olduğunuzu göstermek istiyorsanız ve cebiniz de doluysa, özel tasarımlı PS5 ve DualSense kontrol cihazını 28-30 bin TL civarında bulabilirsiniz.

Marvel’s Spider-Man 2, 20 Ekim’de PS5’e özel olarak gelecek. Oyunun sürüm ve fiyat bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.