Pinokyo’dan ilham alan aksiyon RPG oyunu Lies of P’nin ilk oynanış videosu yayınlandı

Yayıncı Neowiz ve Seul merkezli geliştirici Round 8 Studio, Pinokyo’dan esinlenen, Souls tarzı aksiyon RPG oyunu Lies of P için ilk oynanış videosunu yayınladı. Görüntülerde, yakın dövüş sahnelerinin yanı sıra birçok yeteneğe yer veriliyor.

Lies of P, klasik Pinokyo hikayesinin acımasız bir dünyada yeniden ele alınmasıyla kurgulandı. Oyunda Pinokyo, yaratıcısı Geppetto’yu aramak için terk edilmiş Krat şehrini keşfedecek. Oyuncular, sokaklarda dolaşan grotesk ve korkunç robotları yenmek için çeşitli mekanik ekipmanları, silahlar ve yetenekleri kullanabilecek.

Lies of P oynanış videosu:

Oyunun alfa sürümünden alınan görüntüler, oyuncuların yolculukları boyunca kullanacakları benzersiz silahları ve yetenekleri sergiliyor. Büyük kılıçlar, meçler, baltalar ve bıçaklara ek olarak, Pinokyo’nun sol kolunda özel bir eklenti olacak. Kahramanımız, düşmanları yakmak için bir alev makinesi ve düşmanları kendisine doğru çekebilen bir kanca kullanabilecek.

Düşmanlar, polisi andıran büyük robotlardan mekanik köpeklere ve çocuklara kadar farklı çeşitlilikte karşımıza gelecek. Görüntülerde bir köprünün kirişlerine asılı bir robot yer alıyor ve üzerinde “APAB” yazıyor. Mesaj, muhtemelen “Bütün Kuklalar P.çtir” anlamına geliyor. Bunun hikaye için ne anlama geldiği henüz net değil ancak kuklalara karşı olan bir grup olması muhtemel.

Lies of P, 2023 yılında PS5, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek. Karanlık bir temaya sahip olan Pinokyo oyunu hakkında daha fazla detay açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.