PS Plus Nisan 2023 ücretsiz oyunları duyuruldu

Sony, PS Plus Essential Nisan 2023 oyunlarını resmi PlayStation blogunda listeledi. Oyunlardan biri çıktığı gün hizmete dahil olacak.

PS Plus Nisan ayı ücretsiz oyunları Meet Your Maker (PS5, PS4), Sackboy: A Big Adventure (PS5, PS4) ve Tails of Iron (PS5, PS4) olarak açıklandı.

Dead by Daylight’ın arkasındaki Behaviour Interactive tarafından geliştirilen Meet Your Maker çıktığı gün abonelere ücretsiz verilecek.

Meet Your Maker

Meet Your Maker, her seviyenin oyuncular tarafından tasarlandığı, kıyamet sonrası bir dönemde geçen birinci şahıs inşa ve baskın deneyimi sunacak.

Savunma ve baskın modlarında tuzaklar ve muhafızlarla dolu labirent benzeri Karakolları yönetirken, tek başınıza veya bir arkadaşınızla birlikte diğer oyuncuların yapılarını yağmalamaya çalışacaksınız.

Tüm bu oyunları 4 Nisan – 1 Mayıs 2023 tarihleri arasında alabilirsiniz. Aylık ücretsiz oyunların kütüphanenize kalıcı olarak eklendiğini ve abonelik süresince erişebileceğinizi belirtelim.

Battlefield 2042

PS Plus Mart ayı oyunlarını almak için hâlâ şansınız var

PS Plus Mart ayı oyunları Battlefield 2042, Minecraft Dungeons ve Code Vein’i alabilmek için 3 Nisan’a kadar zamanınız olduğunu hatırlatalım.

Ek olarak bu ay Essential ve Deluxe kataloğuna Ghostwire Tokyo, Immortals Fenyx Rising, Rainbow Six Extraction ve Uncharted Legacy of Thieves Collection dahil toplam 14 oyun eklendi.

Bu arada, Marvel’s Avengers bu ayın sonunda oyun kataloğundan ayrılacak. Oyunu oynayabileceğiniz son tarihin 31 Mart 2023 olduğunu tekrar hatırlatalım.

Crystal Dynamics’in aksiyon macera oyunu 30 Eylül 2023’te mağazalardan tamamen kaldırılacak. Umuyoruz ki ücretsiz oynama şansını değerlendirebilirsiniz.

PS Plus aylık oyunlarını, kampanyaları ve abonelik hizmetine dair diğer tüm haberleri buradan takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.