PS5 sistem güncellemesi 7.01, Discord bağlantı sorununu çözüyor

PS5 yakın zamanda Discord desteği içeren büyük bir güncelleme almıştı. Bugün sohbet özelliğindeki kritik bir hatayı düzelten yeni bir güncelleme geldi.

Yeni 23.01-07.01.00 güncellemesi, Discord sesli sohbet bağlantısının kesilmesine neden olan bir sorunu çözüyor. Eğer bu tarz bir sorun yaşıyorsanız bir an önce yüklemenizi tavsiye ederiz.

PlayStation tarafından paylaşılan kısa ve öz güncelleme notunu da paylaşalım:

“Discord sesli sohbetinin bağlantısının kesilmesine neden olan bir sorunu çözdük.”

PS5, Discord

PS5 sistem yazılımı güncellemesi 7.00, Discord sesli sohbet ve 1440p çözünürlük için Değişken Yenileme Hızı (VRR) desteği dahil olmak üzere oyuncular tarafından talep edilen birçok yeni özelliği getirmişti.

Ek olarak, arkadaşlarınızla oyun oynamayı veya oyun deneyiminizi daha iyi hale getirmeyi amaçlayan çeşitli kullanıcı deneyimi, erişilebilirlik ve sosyal özellik geliştirmeleri var.

Discord, PS5 sistemine entegre edildi ve uygulama yoluyla çalışmıyor. Konsolda sesli sohbeti nasıl kullanacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.

Yine geçtiğimiz hafta PS4 sistem yazılımı güncellemesi 10.50 de kullanıcılara sunuldu. Elbette küçük bir güncelleme değildi ancak konsola küçük bir dokunuş yaptı.

PS5 ile ilgili tüm haber, duyuru ve güncellemeleri buradan takip edebilirsiniz. PS5’te Discord kullanıyor musunuz? Deneyiminizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.