Skydance’s Behemoth’un ilk oynanış görüntüleri yayınlandı

Sony’nin son State of Play canlı yayınında bu yıl PSVR 2’ye gelecek oyunlar öne çıktı. Skydance’s Behemoth, bu yıl çıkacak VR oyunları arasında yer aldı.

Skydance’s Behemoth, sonbahar aylarında PSVR 2, Steam VR ve Meta Quest 3 için piyasaya sürülecek. Çıkış tarihi henüz netleşmedi ancak artık elimizde oynanış görüntüleri var.

Forsaken Lands adlı bir dünyada geçen oyunda, şehirlerin yıkılmasına yol açan salgın hastalıkların ardından hayatta kalmak için savaşmak zorunda kalacaksınız.

The Walking Dead: Saints and Sinners’ın arkasındaki ekip tarafından geliştirilen Behemoth, fiziğe ağırlık vererek yakın dövüşe odaklanıyor.

Ana kahramanımız doğaüstü güç patlamaları yapabilen lanetli bir savaşçı ve amacı, dünyayı Behemoth’lardan kurtarırken yol boyunca yağmacılarla ve fanatiklerle yüzleşmek.

Oyuncular kılıç, balta ve köprüleri yıkmak için kanca kullanabilecek. Kanca aynı zamanda savaşta düşmanları çekmek, köprülerden aşağı göndermek veya silahları almak için de bir seçenek olacak.

Skydance's Behemoth, VR oyunu

Ayrıca düşmanları acımasız bitirici hareketlerle infaz edebilecek ve rakiplerinizi tehlikeli engellere itebileceksiniz. Hayatta kalan diğer kişiler her fırsatta karşınızda duracak.

Düşmanlarınız akılsız zombiler değil, yetenekli, stratejik savaşçılar olacak. Aslına bakılırsa onlar ciddi bir tehdit olmaktan çok uzaklar çünkü dünyada kesmeniz gereken devasa boss’lar da yaşıyor.

Önümüzdeki aylarda Skydance’s Behemoth hakkında çıkış tarihi de dahil olmak üzere daha fazla ayrıntı gelecek. Diğer detaylara PlayStation Blog üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.