Sonic Superstars duyuruldu: PS2 klasiği geri dönüyor

SEGA, Summer Game Fest’te 2D platform oyunu Sonic Superstars ile sahne aldı. Yaklaşık 20 yıl sonra geri dönen PS2 klasiği fragman eşliğinde duyuruldu.

Sonic Superstars, bu sonbaharda hem fiziksel hem de dijital olarak PS4, PS5, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformlarında piyasaya sürülecek.

Oyunda Sonic, Tails, Knuckles ve Amy Rose olarak oynayabileceğiz. Ayrıca azılı kötümüz Eggman’e, ilk kez 1994’te Sonic the Hedgehog Triple Trouble ile ortaya çıkan Fang the Sniper eşlik edecek.

Fang the Sniper, o zamandan beri Sonic Generations ve Sonic Mania gibi oyunlarda görünmüştü. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz

Sonic Superstars bir 2D platform oyunu olmasına rağmen 3D görseller de sunacak. Oyun, 4 oyuncuya kadar yerel kooperatif seçeneğiyle gelecek.

Ayrıca Sonic ve arkadaşları için çeşitli Chaos Emerald güçlendirmeleri de içerecek. İsteyenler, özel bir Amy Rose görünümü almak için oyunun resmi sitesinin en alt kısmından kaydolabilir.

Orijinali 2004 yılında çıkan PS2 klasiği modern donanımlar için geri dönüyor. Oyunda Dr. Eggman ve diğer kötü ortaklarını devirmek için yepyeni bölgelerde hız yapabileceğiz.

Sonic Superstars’ın çıkış tarihi duyurulduğunda sizlerle paylaşacağız. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.