State of Play Eylül 2023 canlı yayını (İzle)

PlayStation State of Play uzun bir aranın ardından geri dönüyor. Canlı yayın serisi yeni oyun tanıtımlarıyla geceye renk katacak.

Etkinlik, daha önce duyurulan ve PlayStation konsollarına gelecek oyunlara yönelik olacak. Bağımsız stüdyolar ve üçüncü parti ortakların çalışmalarının yanı sıra PSVR 2 oyunlarına da yer verilecek.

State of Play, 14 Eylül 2023 TSİ 23:59’da gerçekleşecek. Canlı yayının ne kadar süreceği henüz açıklanmadı ancak genelde 20-30 dakika aralığında oluyor.

PlayStation’ın yeni gösterisini aşağıdan izleyebilir veya konsol devinin resmi YouTube, Twitch ve TikTok hesaplarından takip edebilirsiniz.

State of Play canlı yayınında neler gösterilecek?

PlayStation etkinlikte hangi oyunların sahne alacağını açıklamadı. Oyunseverlere nelerin sergileneceğine dair bazı tahminlerimiz var.

Insomniac’ın heyecanla beklenen yeni oyunu Marvel’s Spider-Man 2 bir kez daha tanıtılabilir. Ayrıca üçüncü parti geliştiricilerden Silent Hill 2 remake, Tekken 8, Final Fantasy 7 Rebirth ve Helldivers 2 gibi oyunları da görebiliriz.

Ay başında ortaya çıkan söylentiler, yeni State of Play canlı yayınında PS Plus fiyatlarına gelen zammın ardından hizmete dair önemli bir duyuru gelebileceğini iddia ediyordu.

Tahminler arasında PlayStation’a özel oyunların ilk günden PS Plus kataloğuna dahil olması vardı. Ancak Sony’nin etkinlik duyurusu bu konuda pek de umut vadetmiyor.

State of Play’de gösterilen fragmanları ve öne çıkan haberleri sizlerle paylaşacağız. Canlı yayını kaçıranlar, tekrarını yukarıdan izleyebilirler. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.