Suicide Squad: Kill the Justice League’in çıkış tarihi, Epic Games Store’da ertelendi

Suicide Squad: Kill the Justice League’in çıkış tarihi Epic Games Store’da ertelenmiş görünüyor. Diğer mağazalarda henüz değişmedi.

Suicide Squad oyunu, Epic Games mağazasında 5 Mart 2024’te çıkacak. WB Games’in topluluk yöneticisi, erteleme haberini oyunun resmi Discord kanalında paylaştı.

Oyunu Epic Games Store’dan ön sipariş verenler için yapılan duyuruda (IGN aracılığıyla), mağazanın ön siparişleri iptal edeceği ve müşterilere doğrudan para iadesi yapacağı belirtildi.

Yönetici ayrıca Epic’ten ön sipariş yapan oyunculara, Epic Games Store Destek Ekibi tarafından ön siparişin iptaline dair bir e-posta gönderileceğini ekledi.

Suicide Squad: Kill the Justice League

Suicide Squad sadece Epic Games Store’da ertelendi

Suicide Squad: Kill the Justice League’i PS5, Xbox Series X/S ve Steam’den alanlar yine 2 Şubat 2024 tarihinde maceraya atılabilecek. Erken erişim tarihi olan 30 Ocak da değişmedi.

Üçüncü şahıs aksiyon nişancı oyunu zaten Türkiye’deki dijital mağazalarda ön siparişe açılmadı. Herhalde ülkemizde böyle bir sorundan etkilenen olmayacaktır.

Suicide Squad daha önce birkaç kez ertelendi. Epic Games Store’da yapılan erteleme başlangıçta toplulukta paniğe yol açsa da, şimdilik durum sadece tek bir mağazaya özel görünüyor.

Suicide Squad: Kill the Justice League

Rocksteady Studios tarafından geliştirilen Arkhamverse macerası, The Game Awards’ta tekrar sergilendi. Ayrıca stüdyo, oyuna çıktıktan sonra çevrimdışı mod ekleyeceğini onayladı.

Bu arada, son zamanlarda oyunun kapalı alfa sürümünden oynanış videoları ve hikayeye dair bilgiler ortalıkta dolaşıyor. Eğer oyunu oynayacaksanız, spoiler’lardan kaçınmanızda fayda var.

Kooperatif çok oyunculu desteği de sunan Kill the Justice League, canlı hizmet modeli nedeniyle eleştiri almıştı. Yine de oynanış görüntüleri umut vadediyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.