The Callisto Protocol, New Game+ modunu erken aldı

Striking Distance Studios, The Callisto Protocol oyuncularına daha önce vadettiği New Game+ modunu yayınladı.

Geliştirici, Şubat ayı başlarına planladığı New Game+ modunu, oyunun 3.01 güncellemesinin bir parçası olarak planlanandan erken sundu.

Oyuncular yeni modla birlikte daha önce tamamlamış oldukları hikayeyi, Reforge istasyonunda topladıkları tüm silahlar, yükseltmeler ve Callisto Kredileriyle yeniden deneyimleyebilecek.

The Callisto Protocol

Güncelleme ek olarak, bazı oyunculara “The Protocol is About Life” başarımının verilmesini engelleyen bir sorun dahil olmak üzere oyundaki çeşitli hataları düzeltiyor.

Striking Distance tüm platformlarda genel performans optimizasyonları yaptığını ve oyuncuların artık engellerin üzerinden atlarken hasar almadıklarını belirtti.

Ayrıca belirli kamera açılarının veya ilerleme yollarının ortamların kaybolarak ve Jacob’ın boşluğa düşmesine neden olabilen hatalar da düzeltildi.

The Callisto Protocol

The Callisto Protocol için gelecek Season Pass içerikleri daha önce detaylandırılmıştı. Yeni kozmetikler, hikaye DLC’si, Contagion adlı bir kalıcı ölüm modu, keşfedilmemiş yeni bir bölge içeren Riot modu, Jacob ve düşmanları için yeni ölüm animasyonları yolda.

Hayatta kalma korku oyunu ilk çıktığında performans sorunları nedeniyle yoğun eleştiriler aldı. Oyunun PlayStation, Xbox ve PC’de yapılan testlerine buradan erişebilirsiniz.

The Callisto Protocol için gelecek güncellemeleri ve duyuruları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.