The Dark Pictures: Man of Medan ve Little Hope yeni nesil yükseltmesi aldı

The Dark Pictures Anthology serisinin ilk iki oyunu Man of Medan ve Little Hope için yeni nesil yükseltmesinin yanı sıra büyük bir güncelleme yayınlandı.

Man of Medan ve Little Hope’un PS5 ve Xbox Series X/S sürümleri artık yükseltmeye hazır. Yeni nesil yükseltmesi, oyunun PS4 ve Xbox One sürümlerine sahip olanlara ücretsiz olarak sunuluyor.

Oyunların kutulu PS4 veya Xbox One sürümüne sahipseniz, oynamak için tüm yükseltmelerde olduğu gibi diski takmanız gerekecek. Ancak dijital sürüme sahip olanlar direkt yükseltme yapabilirler.

Man of Medan ve Little Hope için yeni bir güncelleme de yayınlandı

The Dark Pictures Anthology

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan ve Little Hope, tüm platformlarda genel bir güncelleme aldı. Güncellemede eklenen yeni özellikler arasında şunlar yer alıyor:

  • Yeni zorluk ayarları ve QTE (Quick Time Event) uyarıları
  • Geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ve etkileşimler
  • Güncellenmiş bearing (oyunun sonucunu etkileyen karar anları) resmi ve etkinlik tetikleyicileri
  • Artan yürüme hızları
  • Altyazı boyutlandırma dahil daha fazla erişilebilirlik seçeneği
  • Man of Medan için Flooded adlı yeni bir bölüm: Oyunun doruk noktasına ulaşan sonlarına ulaşana kadar yeni oynanış ve yeni ölümler sunuyor.

The Dark Pictures Anthology serisinin bir sonraki oyun ‘The Devil In Me’, 18 Kasım 2022‘de gelecek. Birinci sezonu sonlandıran yeni oyun, ürkütücü bir otelinde geçecek.

The Devil In Me, serideki diğer oyunlar gibi doğaüstü olmayacak. Oyun yönetmeni Tom Heaton, şimdiye kadarki en korkunç The Dark Pictures oyunu olduğunu söylüyor.

Bu arada The Dark Pictures Anthology 2. Sezon oyunlarının isimleri ortaya çıktı. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.