The Last of Us Part 2, PS Plus hizmetine gelebilir

The Last of Us Part 2 yakında PS Plus hizmetine dahil olabilir. Oyunun kataloğa mı yoksa oyun deneme sürümlerine mi ekleneceği henüz belli değil.

Bir Reddit kullanıcısı, PS5 üzerinden PlayStation Store’un Abonelikler sayfasını açtığında oyunun yer aldığı bir PS Plus tanıtım görseline denk geldiğini öne sürüyor.

Görselde The Last of Us Part 2’nin yanı sıra Horizon Forbidden West ve Hogwarts Legacy de var. Ekran görüntüsünün paylaşıldığı konuya buradan ulaşabilirsiniz.

Daha önce deneme sürümlerinde yer alan Horizon Forbidden West daha sonra Extra kataloğuna eklenmişti. Hogwarts Legacy ise hâlâ deneme sürümlerinde yer alıyor.

The Last of Us, Part 3

The Last of Us Part 2, PS Plus kataloğuna eklenebilir mi?

The Last of Us Remastered, PS Plus Deluxe üyelerine sunulan klasikler kataloğunda yer alıyor. Ayrıca TLOU Part 1 ise deneme sürümleri arasında.

Devam oyununun şimdiye kadar kataloğa eklenmemesi şaşırtıcı ancak HBO dizisinin rüzgarını arkasına alan Sony, satışlardan daha fazla gelir elde etmeyi planlıyor olabilir.

Dizinin ikinci sezonu, The Last of Us Part 2’ye dayanacak. Hatta oyunun daha derin bir hikayesi olması nedeniyle birden fazla sezonda ele alınması bekleniyor.

The Last of Us, Part 2

Konsol devi için iştah açıcı bir fırsat. Kesin konuşmak zor, ancak PS Plus deneme sürümlerine eklenme ihtimalini göz önünde bulundurarak beklentinizi çok yükseltmeyin.

Olumlu bakacak olursak, geçtiğimiz günlerde TLOU Part 2 Remastered sürümünün geleceğine dair bir ipucu ortaya çıktı. Eğer PS5 yükseltmesi yoldaysa, mevcut PS4 sürümü kataloğa eklenebilir.

Biraz da fantezi yapalım ve en iyi ihtimali konuşalım. O da, Hem TLOU 2 hem de Hogwarts Legacy’nin oyun kataloğuna eklenmesi. Size de bir gülme geldiyse burada duralım.

PS Plus Extra ve Deluxe kataloğuna eklenecek yeni oyunlar önümüzdeki günlerde duyurulacak. Cevabı öğrenmek için fazla beklemeyeceğiz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.