The Smurfs: Mission Vileaf, PS5 ve Xbox Series X/S’e de gelecek

OSome Studio ve Microids’in merakla beklenen Şirinler oyunu The Smurfs: Mission Vileaf, 2022’de PS5 ve Xbox Series X/S için gelecek. Daha önce oyunun PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC sürümlerinin 26 Ekim’de oyuncularla buluşacağı duyurulmuştu.

Şirinler oyununun yeni nesil sürümlerinin duyurusuna oynanış görüntülerini içeren bir fragman eşlik etti. Oyuncular, The Smurfs: Mission Vileaf’ta her zamanki gibi Şirinleri tuzağa düşürmenin ve hapsetmenin yollarını arayan Gargamel’in şeytani planlarını bozmakla görevlendirilecek. Oyun, yeni başlayanlar veya deneyimli oyuncular olsun, tüm oyuncu profillerine, mavi yaratıkların hayranlarına veya 3D platform meraklılarına hitap edecek.

The Smurfs: Mission Vileaf’te dört şirini kontrol edeceğiz

The Smurfs: Mission Vileaf, Şirinler oyunu

The Smurfs: Mission Vileaf’te Şirine, Güçlü, Gözlüklü ve Aşçı Şirin olmak üzere dört sevilen karakterin kontrolünü ele alacağız. Ayrıca neredeyse her şeyi yapabilen Smurfizer adlı bir öğeyi kullanabileceğiz. Bu öğe, bozuk bitkileri iyileştirirken aynı zamanda çoklu fonksiyonları sayesinde oyun boyunca ilerlememizi kolaylaştıracak! Smurfizer ile daha yükseğe zıplayabilecek, havada süzülebilecek, dalış yapabilecek ve karşılaşacağımız tüm engelleri aşabileceğiz.

Tüm bunların yanı sıra beş dünyanın her bir köşesini keşfedecek ve ormanın ihtiyaç duyduğu panzehiri hazırlamak için tüm malzemeleri toplayarak seviyeleri aşacağız. Şirinler köyünü hayata döndürürken, yol boyunca Smurfizer’ı yükseltmek için faydalı öğeler bulacağız. Elbette bu yolculukta önümüze engeller koyan ve en büyük amacı bizi yakalamak olan Gargamele karşı mücadele vereceğiz.

The Smurf: Mission Vileaf, dijital sürümlerin yanı sıra Collector Edition ve Smurftastic Edition adlı fiziksel sürümlerle birlikte gelecek. Collector Edition, Güçlü Şirin figürü, soundtrack albümü, taş baskılar, çıkartmalar ve Şirin Baba anahtarlığı içeriyor. Smurftastic Edition ise soundtrack albümü ve figür hariç diğer tüm öğeleri içeriyor. Şirinler oyununun PS5 ve Xbox Series X/S sürümleri için yayınlanan fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.