Oynaması ücretsiz eFootball tüm platformlarda 750 milyon indirildi

Konami’nin oynaması ücretsiz oyunu eFootball, indirme sayısını artırmaya devam ediyor. Yayıncı, yeni dönüm noktasını özel etkinlikler ve ücretsiz öğelerle kutluyor.

Popüler futbol oyunu, tüm platformlarda 750 milyon indirme sayısına ulaştı. Rakamlar, Ocak ayında 700 milyonu aşmıştı ve geçtiğimiz yılın Mart ayında 600 milyon olarak açıklanmıştı.

eFootball oyuncularını kutlamanın bir parçası olarak yeni etkinlikler, toplanacak öğeler ve kazanılacak ödüller içeren üç haftalık bir kampanya bekliyor.

eFootball 2024 oyuncularına özel etkinlikler ve ödüller

Konami, üç Destansı Lionel Messi kartının geri döneceğini duyurdu. Kartlar, Arjantinli futbolcunun yıllar içindeki ‘Big Time’ performansını anıyor.

Oyunculara 25 Nisan’dan 16 Mayıs’a kadar toplam 70 eFootball jetonu, yedi pozisyon antrenman programı ve yedi beceri antrenmanı programından oluşan oturum açma bonusları sunulacak.

eFootball, Inter, oyuncular

Giriş bonusu olarak bir Barcelona Highlight Lewandowski kartı da var. Ayrıca 2 Mayıs’a kadar özel Inter Highlight kartlarından bir tanesi oyunculara ücretsiz giriş ödülü olarak verilecek.

Kampanya Başarılarını tamamlayanlar, 360.000’e kadar GP, 250 eFootball parası, 102.000 Tecrübe, beş beceri programı ve üç Highlight: Avrupa Kulüpleri Tesadüfi Anlaşması kazanabilecek.

Bu arada Konami, 6 Haziran 2024’e kadar eFootball paralarında da indirim uyguluyor. Öte yandan Hesaplı ve Premium Maç Biletlerinin fiyatında %50 indirim olduğunu belirtelim.

eFootball’un ücretsiz olması oyuncu sayısını artırmada önemli bir koz olmaya devam ediyor. Aramızda oynayanlar varsa oyun hakkındaki görüşlerini yorumlarda paylaşabilir.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.