XDefiant 1. Sezon: Yeni fraksiyon GSK, silahlar, haritalar ve daha fazlası

XDefiant, dünkü Ubisoft Forward etkinliğinde yer aldı. Ubisoft, oyunun önümüzdeki ay başlayacak 1. sezonunda gelecek yenilikleri açıkladı.

Oynaması ücretsiz nişancı oyununun 1. sezonu, 2 Temmuz’da başlayacak. İlk sezon, yeni fraksiyonlar, yeni silahlar, yeni haritalar, yeni bir oyun modu, dereceli oyun ve daha fazlasını getirecek.

Bu arada, 12 Haziran’a kadar XDefiant oynayanlar kozmetik ödüller kazanacak. Etkinlikte yayınlanan tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

XDefiant ilk sezonda önemli yenilikler getirecek

Oyuna 1. sezonda Team Rainbow’dan GSK adlı kalkanlı yeni bir fraksiyon, üç yeni ücretsiz silah, yeni haritalar ve Capture the Flag modu eklenecek:

  • Yeni fraksiyon – GSK (Rainbow Six Siege)
  • Yeni haritalar – Clubhouse, Daytona, Rockefeller (Her ay bir yeni harita)
  • Üç yeni silah
  • Mağaza içi ürünler ve paketler
  • Dereceli ilerleme ödülleri
  • 90 kademeli premium Battle Pass
  • Oyunu yarına kadar oynayanlara 3 adet ücretsiz Eruption silah görünümü

Ubisoft, Team Deathmatch modunun birkaç hafta içinde geleceğini doğrulamıştı. Ayrıca ilerleyen zamanlarda bir Search-and-Destroy modu geleceğini ima etti.

XDefiant, ücretsiz, fps

XDefiant, umut vadeden bir başlangıç yaptı. Ubisoft’un devasa oyun kataloğu göz önüne alındığında daha birçok fraksiyon, daha fazla harita, tonlarca silah ve çok çeşitli kozmetikler görebiliriz.

Oyunun ücretsiz olarak piyasaya sürülmesi milyonlarca oyuncunun akın etmesini sağladı. Sadece saatler içinde milyonlar akın etti. Sezonluk içerikler, gelişiyle yeni zirveleri beraberinde getirecektir.

Ubisoft Forward, yayıncının Star Wars Outlaws ve Assassin’s Creed Shadows gibi en çok beklenen oyunlarından yeni oynanış görüntüleri getirdi.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.