Açık dünya Terminator oyunu Terminator: Survivors, Ekim ayında PC’ye geliyor

Nacon, açık dünya Terminator oyununun adını Terminator: Survivors olarak açıkladı. Oyun hakkında çıkış tarihi de dahil olmak daha fazla bilgi geldi.

Nacon Studio Milan tarafından geliştirilen Terminator: Survivors, 24 Ekim 2024’de önce Steam’de erken erişimle çıkacak. Daha sonraki bir tarihte konsollara sürümleri de gelecek.

Açık dünya hayatta kalma oyunu, ikinci filmden sonrasını konu alan orijinal bir hikaye sunacak. Kıyamet sonrası macera tek oyunculu veya çevrimiçi eşli oynanabilecek.

Nacon tarafından yayınlanan yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Ne yazık ki, görüntüler oynanışa yer vermiyor.

Terminator: Survivors ile insanlığı kurtarma görevine atılacaksınız

Fragmanda Skynet’in dünyayı ele geçirdiği dünyada biri kadın biri erkek iki hayatta kalan insan gösteriliyor. Ancak bir makine tarafından takip edildiğinin farkında değiller.

Terminator: Survivors, Kıyamet Günü’nden dört yıl sonrasında geçiyor. Hayatta kalanlardan biri olarak amacınız, sığınaktan çıkıp insanlığın küllerinden doğmasına yardım etmek.

Terminator, Survivors, açık dünya, hayatta kalma, oyun

Göreviniz, cehenneme dönmüş dünyada acemi ekibine harekât üssü kurmak üzere bölgede istihbarat, materyal, başka hayatta kalanlar ve ana kaynaklar aramak. Ama yolculuğunuzda yalnız olmayacaksınız.

Skynet’in makineleri peşinizde. Onlar hiçbir şey hissetmiyor ve insanlığın kökünü kazıma görevlerini tamamlayana kadar durmayacaklar.

Terminator

Tek başınıza veya dört kişiye kadar grup hâlinde insanlığın direnişine liderlik edip bombaların, Skynet ve Terminator tehdidinin ardındaki gerçekleri ortaya çıkarmalısınız.

Geliştirici Nacon Studio Milan daha önce Rims Racing ve TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 yarış oyunlarıyla karşımıza çıkmıştı. Şimdiyse yepyeni bir türle geri dönüyorlar.

Terminator: Survivors ilk olarak Temmuz 2022’de gerçekleşen Nacon Connect etkinliğinde isimsiz olarak duyurulmuştu. O zaman da çok kısa bir teaser videosu paylaşılmıştı.

yeni oyunu hakkında daha fazla detay ve oynanış görüntüsü gelirse sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.