Aksiyon RPG oyunu Thymesia, 2022 yılına ertelendi

OverBorder Studio ve Team17’nin aksiyon RPG oyunu Thymesia, 2022 yılına ertelendi. Oyunun başlangıçta Aralık 2021’de çıkması planlanıyordu. Yeni duyuruyla birlikte, PS5, Xbox Series X/S ve PC için önümüzdeki yıl gelmesi bekleniyor.

OverBorder Studio, Thymesia’yı mümkün olan en iyi şekilde piyasaya sürmek istediklerini ve son rötuşlar üzerinde çalışmak için biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu belirtti. Ayrıca oyun geliştiricileri olarak gurur duydukları bir oyun ortaya koymanın kendileri için önemli olduğunu vurguladı.

Yayıncı Team 17, erteleme duyurusuyla birlikte Thymesia için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Oyundaki savaş mekaniklerine, düellolara ve dünyanın karanlık atmosferine odaklanan görüntüleri aşağıdan izleyebilirsiniz.

Thymesia, kendi yolunuzu çizeceğiniz bir macera sunacak

Thymesia, bir zamanlar simyanın gücüyle büyüyüp gelişen bir krallığın çöküşünü konu alıyor. Simyanın ardındaki gücü keşfettikten sonra simya kullanımını durdurma çabaları geri tepiyor. Sadece birkaç gün içerisinde krallık kaosa sürükleniyor ve sokaklar canavarlarla doluyor.

Krallığın kaderi, hafızasını kaybetmiş olan Corvus‘un ellerinde. Gerçek, sadece onun anılarında bulunabilir fakat Corvus ne zaman geçmişe dalsa tek bulduğu şey daha fazla sır oluyor. Bu ıssız krallıkta hayatta kalmanın tek yolu, hastalığı acımasız düşmanlardan alıp, onları kendi kendi silahıyla vurmak.

Thymesia

Savaş sırasında kuzguna dönüşüp tüylerinizi bir hançer gibi fırlatabilecek ve düşmanların işini bir yırtıcı çevikliğiyle bitirebileceksiniz. Ayrıca kendi oyun tarzınızı oluşturmak için temel becerilerinizi ve veba silahlarınızı yükseltip geliştirebileceksiniz.

Thymesia, karanlığa gömülmüş bir dünyada kendi yolunuzu çizebileceğiniz bir deneyim sunacak. Maceralarda anılarınızı geri alırken, yaptığınız farklı seçimlerle ve topladığınız eşyalarla farklı sonlara ulaşacaksınız. Oyunun çıkış tarihi net olarak açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.