Assassin’s Creed Valhalla The Last Chapter, oyunun son içerik güncellemesi olacak

Assassin’s Creed Valhalla için planlanan ücretsiz The Last Chapter DLC’si adından da anlaşıldığı gibi oyunun son içerik güncellemesi olacak.

Ubisoft, iki yıllık desteğin ardından, The Last Chapter ve birkaç sürpriz de dahil olmak üzere yeni içeriklerin 1.6.2 güncellemesiyle geleceğini açıkladı. Sonrasında oyuna bir daha DLC gelmeyecek ve Valhalla defteri kapanacak.

Assassin's Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla The Last Chapter neler getirecek?

Geçtiğimiz Eylül ayındaki Ubisoft Showcase’de duyurulan DLC, hikayedeki kayıp parçaları birbirine bağlayacak ve Eivor’un Raven Clan’daki macerasını sonlandıracak.

Yeni güncelleme aynı zamanda oyunun Seçenekler menüsüne kapişonu sürekli kapalı tutma seçeneğini de getirecek. Son olarak, 1.6.2 yaması yayınlanana kadar gizli tutulacak birkaç sürpriz daha olacak.

Pakette New Game+ modunun yer almayacağını belirtelim. Ekip, modun tekrar oynanabilirliğin benzersiz ve ödüllendirici taraflarını sınırlandırdığına karar verdi ve bu nedenle DLC’ye eklenmeyeceğini belirtti.

Assassin's Creed Valhalla, Dawn of Ragnarok

Son olarak, Ravensthorpe’daki sınırlı süreli festival etkinlikleri de artık yapılmayacak. Yule, Ostara, Sigrblot veya Oskoreia Festivallerindeki ödülleri kaçıranlar, The First Night of Samhain görevini tamamladıktan sonra İngiltere’nin her yerindeki tüccarlarda bulabilecekler.

Söz konusu öğeler, bedeli açıklanmasa da gümüş karşılığı alınabilecek. Ayrıca yeni güncellemeyle oyuna eklenen yepyeni eşyalara katılacak. The Last Chapter’a dair daha fazlası açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

Bu arada Ubisoft, ücretsiz DLC’nin açıklandığı etkinlikte altı yeni Assassin’s Creed oyunu duyurmuştu. Oyunlardan ikisi mobile gelecek ve biri Netflix ortaklığıyla geliştiriliyor. Detayları buradan öğrenebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.