Avatar: Frontiers of Pandora’nın yeni hikaye fragmanı yayınlandı

Ubisoft, Aralık ayında piyasaya süreceği Avatar: Frontiers of Pandora için State of Play etkinliğinde yeni bir fragman paylaştı.

Hikaye fragmanı, oynanışın yanı sıra karakterlere, Pandora’nın çarpıcı ve renkli manzaralara, dünyadaki çeşitli yaratıklara ve savaş sahnelerine yer veriyor.

Heyecanla beklenen Avatar oyununun yeni görüntülerini aşağıdan izleyebilirsiniz. Oyunun şu anda ön siparişte olduğunu hatırlatalım.

Avatar: Frontiers of Pandora, Pandora’nın daha önce hiç görülmemiş Batı Sınırı’nda geçen bir birinci şahıs aksiyon macera deneyimi sunacak.

Macerada, RDA olarak bilinen militarist şirket tarafından kaçırılan ve yetiştirilen bir Na’vi olacaksınız. On beş yıl sonra özgür kalacak ancak kendinizi doğduğunuz yerde bir yabancı olarak bulunacaksınız.

Şirket ve halk arasındaki savaşta kayıp mirasınızla yeniden bağ kurarken, Na’vi olmanın gerçekte ne anlama geldiğini keşfedecek ve Pandora’yı RDA’dan korumak için diğer klanlara katılacaksınız.

Avatar, Frontiers of Pandora, silahlar

Karakterinizi özelleştirirken yeni teçhizatlar üretecek, becerileri ve silahları yükseltebileceksiniz. Geleneksel Na’vi silahlarının yanı sıra saldırı tüfeği ya da pompalı tüfek gibi daha yıkıcı silahlar da olacak.

Orijinal Avatar hikayesinin tamamını tek oyunculu veya bir arkadaşınızla çevrimiçi olarak iki oyunculu kooperatif modda oynayabileceksiniz.

Açık dünya aksiyon macera oyunu, The Division serisinin ve Star Wars Outlaws’ın arkasındaki Ubisoft stüdyosu Massive Entertainment tarafından geliştiriliyor.

Avatar: Frontiers of Pandora, 7 Aralık 2023’te PS5, Xbox Series X|S ve PC’ye çıkacak. Sürüm ve fiyat bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.