Helldivers 2’nin çıkış tarihi belli oldu: Yeni oynanış görüntüleri geldi

Arrowhead Game Studios’un konsolda PS5’e özel oyunu Helldivers 2, State of Play sunumunda oynanış görüntüleriyle sahne aldı.

State of Play tanıtımı, oyun yönetmeni Johan Pilestedt ve diğer stüdyonun üyelerinin birlikte oynadığı çok oyunculu kooperatif nişancı oyununun patlayıcı aksiyonunu sergiledi.

Ekip, farklı gezegenlerde çeşitli düşman dalgalarına ve bazı devasa canavarlara karşı mücadele ediyor. Oynanış videosunun sonunda çıkış tarihi de yer aldı.

Helldivers 2 ne zaman çıkacak?

Helldivers 2’nin çıkış tarihi 8 Şubat 2024 olarak duyuruldu. Sony tarafından yayınlanan aksiyon TPS oyunu, PS5 ve PC için piyasaya sürülecek.

Oyunda görevi galaksideki en büyük, en kötü ve en patlayıcı araçları kullanarak barışı, özgürlüğü ve Yönetilen Demokrasi’yi yaymakla görevlendirilen elit asker sınıfı Helldivers’a katılacaksınız.

Karakterlerin bir dizi süper güçlü birincil silahı ve özelleştirilebilir donanımları olacak. Aynı zamanda savaş sırasında stratejiler kullanabileceksiniz. İş birliği hayati önem taşıyacak.

Helldivers 2

Ekipler teçhizatlarıyla sinerji oluşturacak, her görev için yaklaşımlarını stratejilendirecek ve hedefleri birlikte tamamlayacak. Ancak zorluğun maksimum seviyede olması için dost ateşi her zaman açık kalacak.

İlk Helldivers oyunu, 2015’te PS4, PS3 ve PS Vita’ya gelmiş, hem oyunculardan hem de eleştirmenler tarafından olumlu karşılanmıştı. Arrowhead, yıllar sonra devam oyunuyla karşımıza çıkacak.

Helldivers 2 hakkında daha fazlası ortaya çıktığında sizlerle paylaşacağız. PlayStation State of Play Eylül 2023 canlı yayınını buradan izleyebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.