Bandai Namco, aksiyon RPG oyunu Sand Land için demo yayınladı

Bandai Namco, yakın zamanda hayatını kaybeden Dragon Ball yaratıcısı Akira Toriyama’nın manga serisine dayanan aksiyon RPG oyunu Sand Land için bir demo yayınladı.

Sand Land, Pokémon Brilliant Diamond ve Shining Pearl’ün ve geçen yıl Bandai Namco’nun yayınladığı One Piece Odyssey’in de arkasında yer alan Japon stüdyosu ILCA tarafından geliştiriliyor.

Demo şu anda Steam, PlayStation ve Xbox platformlarında mevcut olsa da ülkemizde henüz erişime açılmadı. Tanıtımı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sand Land demosu neler içeriyor?

Oyunun demosu, oyunculara haritanın kısmi bir alanında heyecan verici araç aksiyonları ve keşif deneyimi vadediyor:

  • Sand Land haritasının sınırlı bir kısmının keşfi.
  • Sınırlı Beelzebub, Rao ve Thief oynanabilir karakter aksiyonu.
  • Sınırlı Muharebe Tankı, Muharebe Zırhı ve Motosiklet aracı aksiyonu.

Demoyu oynayanlar aşağıdaki bonus öğelerin kilidini tam oyunda açabilecek. Bunlar Spino’daki araçları geliştirmek için kullanılabilir:

  • 30 B Sınıfı Çelik (Steel)
  • 30 B Sınıfı Cıvata (Bolt)

Sand Land demosunda yapacağınız ilerlemeler de tam sürüme aktarılabilecek. Eğer demo kayıt verileri, Yeni Oyun başlatıldıktan sonra oluşturulursa bonus öğeler alınamayacak.

Sand Land, Beelzebub

Sand Land’de ana karakter Şeytanî Prens Beelzebub olarak refakatçisi Hırsız ve korkusuz Şerif Rao ile tanışacak ve çölde saklı Efsanevi Pınarı aramak için olağanüstü bir maceraya atılacaksınız.

Haydutlar, vahşi yaşam ve Kraliyet Ordusu arasında kaynağa ulaşmaya çalışırken çok çeşitli parçalarla geniş arazide gezinmenize yardımcı olacak araçlar geliştirebileceksiniz.

Sand Land

Güçlü toplara sahip Savaş Tankları, çöllerde hız yapan Motosikletler ve kıtanın her köşesini keşfetmek için nehirlerin üzerinden zıplayan Jump-bot’lar… Ne yapacağınız hayal gücünüze kalmış.

Tüm bunların yanı sıra Spino şehrinde ana kampınızı geliştirirken sakinlerle ilişkiler kurabileceksiniz. Çölün sürgün insanlarını Spino’ya getirerek kasabanın ve yeteneklerini büyüteceksiniz. Onların istek ve dileklerini dinleyerek kurtarıcıları olun.

Tek oyunculu aksiyon RPG oyunu, 26 Nisan’da PS5, PS4, Xbox Series X/S ve PC (Steam) için piyasaya sürülecek.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.