Bungie’nin Destiny 3 üzerinde çalıştığı bildiriliyor

Bungie’nin geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği Final Shape canlı yayınının ardından stüdyonun Destiny 3 üzerinde çalıştığına dair söylentiler alevlendi.

Etkinlik sırasında kreatif yönetmen Luke Smith, Destiny 2’nin ötesinde daha fazlası olduğunu öne süren yorumlarda bulundu. Bu, geçtiğimiz ay ortaya çıkan Reddit sızıntısıyla birleştiğinde üçüncü oyunun yolda olduğu konuşulmaya başladı.

Geçmişte Destiny 3 hakkında söylentiler vardı ancak Bungie, Destiny 2’nin oynaması ücretsiz modele geçişine rağmen serinin geleceğine yönelik planlarını hiçbir zaman açıklamadı.

Destiny, Bungie

Destiny 3 söylentisi yeniden gündeme geldi

Bir ay önce bir Reddit kullanıcısı, geliştiricinin yalnızca üçüncü oyun değil, aynı zamanda Prism adlı bir sistem üzerinde de çalıştığını öne sürmüştü.

Reddit kullanıcısının iddiası yakın zamana kadar göz ardı edildi. Ancak Bungie, sızıntının doğru olduğunu doğrulayarak Destiny 2’nin The Final Shape DLC’siyle gelecek yeni Prismatic alt sınıfını duyurdu.

Ek olarak Smith, canlı yayın sırasında Witness ile yüzleşmenin Destiny 2’nin ve serinin sonu olmadığını söyledi. Stüdyo, yüzleşmeden sonra Destiny 2 ve sonrasında neler olacağını anlatmayı planlıyor.

Destiny 2, The Final Shape, DLC

Görünüşe göre macera Destiny 3 ile devam edecek. Eğer söylentiler doğruysa yeni oyun, Payback kod adıyla geliştiriliyor. Eğer daha fazlasını öğrenirsek sizlerle paylaşacağız.

Bu arada Destiny 2’nin ertelenen The Final Shape DLC’si 4 Haziran’da oyuncularla buluşacak. Yeniliklerle dolu yeni genişleme, oyunun son içerik güncellemesi olarak yayınlanacak.

The Final Shape’in oynanış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Yeni hikaye bölümünün yanı sıra yeni Süper yetenekler, yeni bir bölge, yeni silahlar, zırhlar yolda.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.