Puma x PlayStation koleksiyonu tanıtıldı

Puma ve Sony Interactive Entertainment, tarzınızı oyunun gücüyle yeni boyutlara taşımak için tasarlanan yeni Puma x PlayStation koleksiyonunu duyurdu.

Tasarımlarda oyundan ilham alan grafikler, sanal sahne baskıları ve ışıltılı teknikler iş birliğini vurgularken, koleksiyon aynı zamanda Suede ve RS-X spor ayakkabılarının yeni versiyonlarını da tanıtıyor.

Ayakkabıların yanı sıra en yeni PUMATECH teknolojisinden ilham alan kıyafetler performans odaklı kesimler ve ikonik PlayStation sembolleriyle süslendi.

Koleksiyonda Eşofman Üstü ve Teknik Şapka gibi aktif ürünler, Kapüşonlu Üst ve Şort gibi günlük vazgeçilmez parçalarla bir araya geliyor.

Serinin bir parçası olarak, her ikisi de beyaz ve mavi renk şemasının yanı sıra PlayStation logosu ve sembollerine sahip ayakkabılar en dikkat çekici ürünler olarak öne çıkıyor.

Tüm cinsiyetler ve bedenler için tasarlanan ayakkabılar, Suede gibi Puma kort ikonlarını, yenilenen PlayStation detayları, kabartmalı baskılar ve degrade renk şemaları içeren RS-X gibi koşudan ilham alan modellerle eşleştiriyor.

Puma x PlayStation koleksiyonu, 18 Nisan’dan itibaren Puma.com, seçkin mağazalar üzerinden satışa sunulacak. Ürünlerle ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Daha öncekilerin aksine tasarımların daha sade ve günlük olduğu görülüyor. Koleksiyonu muhtemelen Türkiye’de bulmak zor olacaktır ancak yurt dışında yaşayan takipçilerimiz almayı düşünebilir.

PlayStation’ın yeni ortaklığı, giyim tarafındaki ilk iş birliği değil. Oyun devi daha önce Adidas ve Nike gibi diğer dev markalarla da birçok kez çalıştı.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.