Call of Duty: Modern Warfare 3 ve Warzone’un 2. Sezonu, The Walking Dead içeriğiyle gelecek

Activision, Call of Duty: Modern Warfare 3 ve battle royale oyunu Warzone’un 2. Sezonda The Walking Dead içerikleri alacağını onayladı.

Yayıncının sosyal medya tanıtımlarına bakılırsa AMC ile yapılan iş birliği önümüzdeki ay yayınlanacak olan The Walking Dead: The Ones Who Live dizisine dayanıyor.

Içerik geçişi kapsamında, AMC’nin popüler kıyamet sonrası dizisinden Rick Grimes ve Michonne 2. sezonun başlayacağı 7 Şubat’ta Call of Duty dünyasına konuk olacak.

Activision detayları açıklanmasa da paylaşımlarından birinde, “Hayatta kalmak için avlan. Call of Duty Warzone ve MW3’ün 2. Sezonunda Horde ile yüzleşin.” mesajını verdi.

Daha önce yapılan sızıntılar, Rick ve Michonne’un oyuna operatör olarak geleceğini bildiriyordu. Belki, Modern Warfare 3’ün Zombies moduna özel içerikler de görebiliriz.

Activision, oyunlara gelecek içerikleri resmi olarak açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

The Walking Dead, The Ones Who Live, dizi, Rick Grimes

The Walking Dead: The Ones Who Live önümüzdeki ay yayınlanacak

The Walking Dead spin-off’u The Ones Who Live, 25 Şubat’ta 6 bölümlük bir mini dizi olarak AMC ve AMC+ ekranlarına gelecek.

Rick Grimes, 9. sezonda The Walking Dead’den ayrıldığında, karakterin hikayesini bir sinema filmiyle devam ettirmeyi düşündü. Ancak bu fikir bir dizi projesine dönüştü.

Yeni dizide Rick’in ayrıldıktan sonraki bilinmeyen hikayesi anlatılacak. Birbirlerinden ayrı düşen Rick ile Michonne’un birbirlerini bulma çabalarına odaklanacak.

Görünüşe göre dizinin atmosferine ilk olarak Call of Duty oyuncuları kapılacak. İş birliğinin sonuçlarını merakla bekliyoruz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.