Destiny 2 yakında Mass Effect içerikleri alacak

EA, BioWare ve Bungie, Destiny 2 dünyasına çok yakında Mass Effect serisini konuk etmek üzere güçlerini birleştiriyor.

İçeriklerin 13 Şubat’ta Destiny 2’ye eklenmesi planlanıyor. Mass Effect temalı yeni ücretsiz ve premium kozmetikler ile diğer oyun içi öğeler yolda.

Destiny 2 oyuncuları, Geliştirilmiş Savunma Hayalet Kabuğu, Alliance Scout Frigate gemisi ve Alliance Drop Gemisi Sparrow’u içeren ücretsiz Alliance Requisitions Paketini talep edebilecek.

Bu arada, Normandy Crew Paketi, oyun içi Eververse mağazasından satın alınabilecek. Paket, Titanlar için Komutan Shepard’dan ilham alan bir N7 zırh seti, Avcılar için Garrus’tan ilham alan Vakarian seti ve büyücüler için Liara’dan ilham alan Shadow Broker setini içerecek.

Tüm bunların yanı sıra premium Silver para birimiyle satın alınabilecek bir Omni Strike bitirişi ve Flux Dance ifadesi de olacak.

Destiny 2, The Witch Queen

Destiny 2, Mass Effect öncesi yeni içerikler aldı

Destiny 2’de başlayan Riven’s Wishes haftalık görevleri, 12 Mart’a kadar Mara Sov’dan alınabiliyor. Ayrıca Dreaming City’de yüksek riskli bir hedef var.

Bunları tamamlamayanlar üç hazine kategorisi için kullanılabilecek bir jeton alacaklar. Wish for Strength, Last Wish baskını Deepsight silahlarını sunuyor. Wish for Protection, Lightfall’dan Egzotik ekipmanlar içeriyor. Wish for Beauty ise etkinlik anıları ve Ascendant zanaat malzemeleri veriyor.

Ek olarak, 3 Haziran’a kadar sürecek olan Moments of Triumph da var. Bu etkinlik, oyuncuları yaklaşmakta olan The Final Shape genişlemesine hazırlamak için Destiny 2’nin geçen yılını onurlandıran toplam 30 Triumph sunuyor.

MMXXIII Mührünü tamamlayanlar Bungie Mağazasından Moments of Triumph tişörtünü satın alabilirken, Paracausal Adventurer Triumph’u tamamlayanlar özel bir yama alabiliyor. Bunların her ikisine de Bungie Rewards aracılığıyla ulaşılabiliyor.

Destiny 2 geçtiğimiz yılın Kasım ayında da The Witcher içeriğiyle Geralt kozmetikleri almıştı. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.