Modern Warfare 3 Multiplayer ve Zombies hafta sonu boyunca ücretsiz oynanabiliyor

Activision, Call of Duty: Modern Warfare 3 için yeni bir ücretsiz hafta sonu düzenliyor. Oyuncular çok oyunculu modları ücretsiz deneyebilir.

Oyunun Multiplayer ve Zombies modları, 8 Nisan’a kadar herkese açık olacak. Ücretsiz hafta sonu, yeni haritalar içeren 3. Sezon içeriği dahil olmak üzere oyunun en popüler modlarını oynayabilir.

Ücretsiz etkinlik, 3. Sezon için tanıtılan Capture the Flag gibi beş temel 6v6 modunu içeriyor. Bunlar Das Haus, Stash House, Rust ve yeni Emergency haritasını içeren altı haritada gerçekleşecek.

Ayrıca Zombies modunda takılmak isteyenler, Hordepoint’in yanı sıra geleneksel Zombies modunun da keyfini çıkarabilir. Haritalar Tetanos, Satan’s Quarry ve Skidgrow olarak açıklandı.

Modern Warfare 3, Sezon 3 ile karşınızda

Ücretsiz hafta sonu, Modern Warfare 3 ve Warzone 2’nin 3. Sezonunu kutluyor. Yeni sezon, çok oyunculu modlar için altı yeni 6v6 harita ekledi.

Yeni haritalar, Emergency, 6 Star, Grime, Tanked, Growhouse ve Checkpoint oldu. Capture the Flag ve One in the Chamber modları dün seriye geri dönerken Minefield ve Escort daha sonraki Reloaded güncellemesinde gelecek.

Öte yandan Warzone’da Resurgence modu için Rebirth Island geri döndü. Yeni bir Resurgence Champion’s Quest ve SpyDrones sözleşmesi artık adada mevcut.

Climb & Punishment Gulag etkinliği başka bir yerde gerçekleşecek. Rebirth Island ayrıca biyometrik tarayıcı, akıllı ekranlar ve Squad Rage yükseltmesi gibi yeni özellikler de getiriyor.

Call of Duty, Modern Warfare 3, Sezon 3

Hem Modern Warfare 3 hem de Warzone 2, yeni Season Pass’ten yararlanacak. Yeni operatörler Banshee, Hush ve Snoop Dogg kadroya katılırken, dört yeni silahın kilidi açılabilecek.

Son olarak Mağaza’nın öne çıkan yeni içerikleri arasında Cheech & Chong Tracer Pack ve Godzilla x Kong üçlüsü: New Empire Bundles yer alıyor.

Call of Duty: Modern Warfare 3 zaten hikaye tarafında fiyasko ancak çok oyunculu modları denemeye değer. Ücretsiz hafta sonuyla ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.