Dauntless’ın PS5 ve Xbox Series X/S sürümleri 2 Aralık’ta geliyor: İşte yenilikler

Phoenix Labs’in oynaması ücretsiz canavar avı oyunu Dauntless, 2 Aralık‘ta PS5 ve Xbox Series X/S’de sürümlerini alacak. Yeni nesil sürümlerle birlikte toplam yedi farklı platformda çapraz oyun ve çapraz ilerleme desteği geliyor.

Dauntless, Kasım 2020’de PS4 ve Xbox One için yayınlanmıştı. Oyun, yeni nesil konsollarda geriye dönük uyumlulukla oynanabiliyor. Bununla birlikte, PS5 ve Xbox Series X/S sürümleri, grafiksel yükseltmeleri beraberinde getirecek. Phoenix Labs, geliştirilmiş özellikleri ve yenilikleri fragman eşliğinde detaylandırdı.

Dauntless, geliştirilmiş grafiklere kavuşacak

Dauntless’ın PS5 ve Xbox Series X sürümleri, dinamik 4K çözünürlükte 60 FPS oynanabilecek. Xbox Series S sürümü ise 1440p 60 FPS‘de çalışacak. Grafiksel geliştirmeler arasında yeni aydınlatma sistemi ve atmosferler, artan görüş mesafesi, hacimsel sis, iyileştirilmiş gölgeler, ağaçlar, su ve çimen efektleri, daha iyi çevre dokuları yer alıyor.

Canavar avı oyunu, yeni nesil konsolların hepsinde %90’a varan daha hızlı yükleme sürelerine kavuşacak. Ayrıca PS4 ve PS5 için ilk konsol lansmanından bu yana oyuna eklenen tüm içerikleri kapsayan 36 yeni başarım ve kupa eklenecek. PS5 sürümüne Platin kupa da dahil edilecek.

Dauntless, DualSense kontrol cihazının dinamik uyarlanabilir tetiklerini ve cihazın entegre hoparlörünü destekleyecek. Oyuncular ayrıca 3D sesin keyfini çıkarabilecek. 3D ses, seslerin yoğunluğunu daha iyi yansıtarak sürükleyici bir deneyim sağlayacak.

Son olarak, avlara hızlı erişimi seven avcılar, Aktiviteler menüsünden seçili avlara anında geçebilecek. Ayrıca Dauntless oyuncularına yeni nesil lansmanında anında katılabilecekleri özel avlar sunulacak. PS5 ve Xbox Series X/S sürümleriyle ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.