Days of Play 2023 büyük indirim fırsatlarıyla geri dönüyor

PlayStation’ın Days of Play indirimi yakında başlıyor. Kampanya her yıl olduğu gibi oyun ve PS Plus planlarında büyük indirimler sunacak.

Days of Play 2023, 2 – 12 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. PS Plus üyelikleri, PS4 ve PS5 oyunları, PS5 aksesuarları ve daha fazlasında kaçırılmaz fırsatlar yolda.

Yıllık indirim etkinliğinin içeriği Sony tarafından PS Blog‘da detaylandırıldı. Sizleri nelerin beklediğini aşağıda görebilirsiniz.

Days of Play 2023: PS Store ve PS Plus indirimleri

PlayStation Store’da tonlarca PS5 ve PS4 oyununda ve eklentilerde indirim olacak. Yılın en büyük indirim kampanyalarından biri olacağı için takip etmenizde fayda var.

PS Plus Essential, Extra ve Premium/Deluxe 12 aylık planları hem yeni hem de mevcut üyeler için %25 indirimli olacak. Aboneliklerini yükseltmek isteyen Essential ve Extra üyeleri, 1 aylık, 3 aylık veya 12 aylık planlarda %25 indirim alacak. (PS Plus indirimi yine es geçildi…)

PlayStation Plus, PS Plus

Aslına bakılırsa kampanya en çok PS Plus aboneliğini uzatmak isteyenlerin radarında oluyor. Eğer yeni üyelik almayı veya aboneliğinizi yükseltmeyi düşünüyorsanız tam sırası.

Ek olarak PS Direct ve PS Gear mağazalarında sunulan PlayStation ürünlerinde de indirimler olacak. Ancak konsol devinin doğrudan satış siteleri ülkemize gönderim yapmıyor. (Yapsa da fiyatları düşünmek bile istemiyorum.)

Eğer ABD ve Avrupa’da yaşıyorsanız, en sevilen PlayStation oyunlarının lisanslı ürünlerini ve aksesuarlarını koleksiyonunuza katabilirsiniz.

Days of Play başladığında indirime giren oyunları ve PS5 aksesuarlarını sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

2 yorumlar
  1. Ümit diyor

    İndirimli 12 aylık üyelik fırsatı eden aktif değil 2/12 arası değilimiydi kampanya

    1. Ozan Baki diyor

      PlayStation yeni üyelik modeline geçtiğinden beri Türkiye’de indirimleri es geçiyor. Muhtemelen ülkemizdeki yerel fiyatlandırma diğer bölgelere göre çok avantajlı olduğu içindir. Birkaç aydır Orta Doğu bölgesinde yaşayanlar mesaj atıp PS Store Türkiye üzerinden üyelik nasıl alabileceğini soruyor… Bizim için en iyi ihtimal zam gelmemesi olur.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.