Diablo II: Resurrected’ın çıkış tarihi, yeni fragmanla paylaşıldı

Blizzard Entertainment, Diablo II: Resurrected‘ın PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC için 23 Eylül’de çıkacağını duyurdu. Geliştirici, yenilenen aksiyon RPG klasiği için oynanış görüntülerini içeren yeni bir fragman paylaştı. Ayrıca oyun, çıkış tarihi duyurusu ile birlikte ön siparişe açıldı.

Diablo II: Resurrected, 4K’ya kadar çözünürlük ve tamamen yeniden geliştirilmiş 7.1 Dolby Surround ses desteğiyle gelecek. Orijinal oyunun sürükleyici hikaye anlatımı ve ambiyansı, aslına sadık kalarak modernize edilen grafiklerle ve yüksek kaliteli görsellerle yeniden oluşturuldu. Yenilenen klasik, günümüzün modern oyun donanımlarının tüm avantajlarından yararlanırken, yirmi yıl önce olduğu kadar sürükleyici ve eğlenceli bir hack-and-slash deneyimi sunacak.

Diablo hayranlarının ısrarla talep ettiği daha büyük bir zula ve otomatik altın toplama gibi özellikler de oyuna eklendi. Klasik aksiyon RPG oyununa geri dönerek nostalji yaşayan oyuncular, bir düğmeye basarak modern grafikler ve orijinal 800×600 çözünürlük deneyimi arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilecekler. Oynanış hakkında daha fazlası için aşağıdaki yeni fragmanı izleyebilirsiniz.

Diablo II: Resurrected oynanış fragmanı:

Diablo II: Resurrected ön siparişe açıldı: İşte fiyatlar

Diablo II’nin remastered sürümü, çıkış tarihinin duyurulmasıyla birlikte Battle.net, PlayStation Store ve Microsoft Store’da ön siparişe açıldı. Oyunu PS Store’da satın alan oyuncular, PS4 ve PS5 sürümlerini tek seferde elde edecek. PC oyuncuları ise sadece Battle.net üzerinden satın alabilecek. İşte satın almak isteyenler için ön sipariş fiyatları:

PC (Battle.net)

  • Diablo II: Resurrected: 39,99 dolar / 39,99 euro
  • Diablo Prime Evil Collection: 59,99 dolar / 59,99 euro

PS4 & PS5

  • Standart: 279,00 TL
  • Prime Evil Collection: 419,00 TL

Xbox One & Xbox Series X/S

  • Diablo II: Resurrected: 279,00 TL
  • Prime Evil Collection: 419,00 TL

Blizzard, Ağustos ayında desteklenen platformlarda bir açık beta gerçekleştireceklerini duyurdu. Oyunu ön sipariş verenler, erken beta erişimi ve Barbar transmog görünümü kazanacak. Detaylar açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Yenilenen Diablo klasiğini oynamayı düşünüyor musunuz? Sizce oyunculardan eskisi kadar ilgi görecek mi? Yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.