Dragon’s Dogma 2 Karakter Oluşturma ve Depolama uygulaması yayınlandı

Capcom, Dragon’s Dogma 2 için Karakter Oluşturma ve Depolama uygulamasını tüm platformlarda yayınladı. Oyuncular, maceraya hızlı bir başlangıç yapabilecek.

Karakter oluşturma aracı, dün gece gerçekleşen Capcom Highlights etkinliğiyle birlikte oyunculara sunuldu. Artık Dragon’s Dogma 2 karakterlerinizi şimdiden oluşturabilirsiniz.

Uygulamada hem ana karakterin Arisen hem de yoldaşınız olan Ana Pawn’ın görünüşünü ve eğilimini düzenleyebileceksiniz. Arisen ve Ana Pawn’ın her birinden en fazla 5 karakter depolamaya izin veriliyor.

Dragon's Dogma 2

Oluşturduğunuz karakter verilerini, erişime açıldığında ana oyuna aktarabileceksiniz. Bu sayede aksiyon RPG oyununun fantastik dünyasına vakit kaybetmeden adım atabileceksiniz.

Son olarak, belirli oyuncular tarafından oluşturulan bazı Pawn’lar oyunda yer alacak. Yolculuklarında kendilerine yardımcı olması için bu Pawn’lardan en fazla iki tanesini yanlarına alabilecekler.

Oyuncuların beklediği demo bu olmasa da hiç yoktan iyidir. Şu anda Capcom’un ana oyunun bir bölümünü ücretsiz deneme için yayınlamayı planladığına dair bir gösterge yok.

“Dragon’s Dogma 2 Karakter Oluşturma ve Depolama” uygulamasını PlayStation Store, Xbox mağazası veya Steam üzerinden indirebilirsiniz.

Dragon's Dogma 2

Bu arada, Dragon’s Dogma 2’nin konsol sürümlerinde Performans veya Kalite gibi herhangi bir grafik modu olmayacağı onaylandı. Oyun tüm platformlarda 30 fps ve üzerini hedefleyen kilitsiz kare hızı sunacak.

Dragon’s Dogma 2, 22 Mart’ta PS5, Xbox Series X/S ve PC’ye çıkacak. Devam oyununun sürüm ve fiyat bilgilerine buradan göz atabilirsiniz. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Capcom Highlights etkinliğinde Kunitsu-Gami: Path of the Goddess’ın oynanış görüntülerine de yer verildi. Canlı yayını kaçırdıysanız tekrarını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.