EA’in Black Panther ve Iron Man oyunları açık dünya olabilir

EA’in Black Panther ve Iron Man oyunları açık dünya olacak gibi görünüyor. En azından Marvel oyunlarında açık dünya bileşenlerine yer verilebilir.

Black Panther, Cliffhanger Games tarafından, Iron Man ise EA Motive çatısı altında geliştiriliyor. EA oyunlara dair çok fazla güncelleme yapmasa da, verilen iş ilanları önemli bir detayı açığa çıkardı.

Black Panther stüdyosunun Kıdemli Sandbox Tasarımcısı rolü için verdiği ilan, adayın gelişen açık dünyalar konusunda bilgi ve deneyime sahip olması gerektiğini ortaya koyuyor.

Başarılı aday, dinamik ve gelişen bir açık dünyada karşılaşmaların, sistemlerin ve oynanışın tasarlanmasında etkili olacak. Ayrıca teknik tasarım ilkelerine ilişkin derin bir anlayış ve sürükleyici sandbox deneyimleri yaratma tutkusu aranıyor.

Iron Man, EA Motive, Unreal Engine 5

Iron Man için verilen Kıdemli Teknik Sanatçı ilanı ise açık dünya aksiyon macera AAA oyununun render ile ilgili yönlerini denetlemeye yardımcı olacak birini arıyor.

Pozisyon, üst düzey sanatsal duyarlılık ve güçlü teknik beceriler gerektiriyor. Aday, yeni motor özelliklerinin geliştirilmesini desteklemek ve en üst düzeye çıkarmak için içerik oluşturma sürecine rehberlik etmek amacıyla sanat ve görüntü oluşturma ekipleriyle birlikte çalışacak.

Motive Studio, Marvel Games iş birliğiyle hazırlanan ve henüz adı belli olmayan Iron Man oyununun önemli bir ilerleme kaydettiği ve şu anda Battlefield serisi üzerinde çalışmasına rağmen stüdyo için öncelik olmaya devam ettiği söylemişti.

Black Panther oyunu perde arkasında kalmaya devam ediyor. Cliffhanger Games ekibinde daha önce çeşitli AAA oyunlarda çalışmış oldukça deneyimli geliştiriciler var.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.