eFootball 2023’te 2. Sezon başladı: 40 milli takım eklendi

Konami, eFootball 2023’ün 2. Sezonunun bugün itibarıyla başladığını duyurdu. Dünya Kupası öncesi oyuna yeni içerikler eklendi.

İkinci sezon, FIFA Dünya Kupası ile uyumlu olarak ‘Futbol Festivali’ temasına sahip olacak. eFootball 2023, Dünya Kupası lisansını kullanmak için resmi haklara sahip değil. Bu nedenle özel bir festival etkinliğiyle karşımıza çıkacak.

Konami, eFootball 2023’ün yeni sezonuna özel bir fragman yayınladı. Görüntüler, oyuna gelen yeniliklere kısa bir bakış sunuyor:

eFootball 2023’e Milli Takımlar geldi

eFootball 2023’ün Deneme Maçı moduna yeni sezonla birlikte Türkiye dahil 40 milli takım eklendi. Konsol kullanıcıları ayrıca çevrimdışı 2’ye 2 maçlar oynayabilecek.

Uluslararası Kupa Deneyimi adlı yeni bir tek oyunculu mod da 12 Ocak’a kadar devam edecek. Oyuncular oyuncuların 46 milli takım arasından seçim yaparak yapay zekaya karşı turnuvaya katılabilecek.

Oyuncuların Arjantin, Fransa, Brezilya ve Japonya’dan milli oyuncular satın almalarını sağlayan yeni Milli Takım Paketleri de geldi. Bu paketler ayrıca yeni bir ‘Big Time’ oyuncusu içerir.

Big Time Oyuncu Kartları özel kart tasarımlarına sahip ve oyuncuların yüzleri, kariyerlerindeki özel anları yansıtacak şekilde oyun içinde aslına sadık olarak yeniden oluşturuldu.

Kartlardan biri, Maradona’nın Meksika’da gerçekleşen 1986 Dünya Kupası’nda İngiltere’ye 22 Haziran 1986 tarihinde ‘Tanrının Eli’yle gol attığı versiyonu içerecek.

Tüm bunların yanı sıra Rüya Takımınızı daha da güçlendirmenize yardımcı olacak bir Maç Bileti de geldi.
Maç bileti, belirtilen sayıda maçı tamamlayarak çok çeşitli ödüller kazanabileceğiniz oyun içi bir ödül sistemi.

eFootball 2023 – 2. Sezon hakkında tüm detayları buradan öğrenebilirsiniz. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.