F1 Manager 2024 bu yaz geliyor: Oyuncular kendi takımlarını kurabilecek

Frontier Developments, F1 Manager 2024 için ilk fragmanı yayınladı. Yarış ve stratejiyi daha derin bir şekilde birleştirecek olan yeni oyun resmi olarak duyuruldu.

İngiltere merkezli stüdyonun F1 menajerliği serisinin üçüncü yıllık sürümü, bu yaz PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC (Steam ve Epic Games Store) için gelecek. Henüz net bir tarih açıklanmadı.

F1 Manager 2024, oyuncuların kendi takımlarını oluşturabileceği Create A Team moduyla birlikte gelecek. Duyuru fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

F1 Manager 2024 hangi yeniliklerle gelecek?

Frontier, yeni Create A Team modunu detaylandırıldı. Oyunda takımlarınızı kişiselleştirirken, hayalinizdeki takımı oluşturmak için yaratıcılığınızı konuşturacaksınız.

Öte yandan hırsınızı körükleyecek istikrarlı bir gelir akışı sağlamak için sponsorluk fırsatlarını müzakere edebileceksiniz. Sıralamada yükselmek için gelecek vadeden yetenekleri tespit edebilir veya anında başarıya ulaşmak için en büyük yıldızları seçebilirsiniz.

Ekiplerin kalıcı başarısı için kritik öneme sahip olan Takım Yöneticilerinin oyuncu gelişimlerini pist dışında nasıl yönettikleri, yeni araç yükseltmeleri getirmeleri, anında performans peşinde inovasyonu yapmaları ve bir miras yaratmak için merkeze yatırım yapmaları önemli noktalar olacak.

F1 Manager 2024, yarış, strateji, oyun

F1 Manager 2024 aynı zamanda sürücüler ve personel için yeni bir mentalite sistemi sunacak ve siz zafer peşinde koşarken ve en büyük ödüller için mücadele ederken, bireysel kişilikleri ve talepleri ön plana çıkaracak.

Frontier, Mart 2020’de F1 menajerlik oyunu yapma haklarını elde ettiğini duyurmuştu. Lisans, belirli finansal performans eşiklerine ulaşılmasına bağlı olarak dört F1 sezonu için (2022’den 2025’e) oyun yapma hakkı sağlıyor.

Öte yandan F1 yarış simülasyonu oyunlarının hakları şu anda Codemasters’a ait. EA’in sahibi olduğu stüdyo, 31 Mayıs’ta F1 24 ile karşımıza çıkacak.

F1 Manager 2024’ün çıkış tarihi veya daha fazla yeni özellik duyurulursa sizlerle paylaşacağız. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.