FIFA 23, EA Play ve Xbox Game Pass Ultimate’e geliyor

FIFA 23 önümüzdeki hafta EA Play ‘Play List’e eklenecek. Ayrıca Xbox Game Pass Ultimate aboneleri de oyuna erişebilecek.

EA’in popüler futbol serisinin en son oyunu, 16 Mayıs Salı günü Play List’e dahil olacak. FIFA 23’ün aynı zamanda FIFA adıyla çıkan son oyun olacağını hatırlatalım.

FIFA 23, EA Play hizmetine FIFA 22’den yaklaşık bir ay daha hızlı gelecek. Öte yandan FIFA 21, 31 Mayıs’ta listeden kaldırılacak.

Play List, EA Play (Xbox, PlayStation veya PC) veya Xbox Game Pass Ultimate aboneliği olan herkes tarafından oynanabilen bir oyun arşivi sunuyor.

FIFA 23, Mbappe

FIFA serisinin son oyunu Eylül 2022’de yayınlandı ve ilk haftadan oyuncu sayıları açısından seri için rekor kıran bir başlangıç yaptı.

EA, Ocak ayında oyunun seri tarihindeki en büyük oyun olma yolunda ilerlediğini belirtti. Yayıncının seriden elde ettiği gelir yıldan yıla yüzde 11 artış gördü.

FIFA ile anlaşması sona eren şirket, serinin bir sonraki oyununu EA Sports FC adıyla çıkarak. Yeni bir seriyi başlatan futbol oyununun logosunu buradan görebilirsiniz.

EA Sports FC Premier Lig, Şampiyonlar Ligi, La Liga, Bundes Liga ve Serie A dahil olmak üzere yine dünyanın en büyük liglerini ve turnuvalarını oyuncularla buluşturacak.

FIFA 23, EA Play ve Xbox Game Pass Ultimate abonelerine ücretsiz olacak. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.