Ghostrunner 2 motosikletli oynanış görüntüleriyle duyuruldu

Ghostrunner 2, PlayStation Showcase’de resmi olarak duyuruldu. Yayınlanan ilk fragmanda oynanış görüntülerine yer verildi.

Devam oyunu, 2023’te PS5, Xbox Series X|S ve PC’ye gelecek. Cyberpunk parkur aksiyonu, ilk oyundan bir yıl sonrasında geçecek ve ilk kez araç savaşını içerecek.

Görüntülerde de aktarıldığı üzere, siber ninja kahramanımız Jack, bu kez motosikletiyle Dharma Kulesi’nin ötesinde genişleyen çorak araziyi keşfedecek.

Ghostrunner 2 ilk oyuna benzer şekilde yoğun ve zorlu bir oynanışa sahip olacak. Ancak yeni güçler, yükseltilebilir yetenekler ve mesafe katetme mekaniği sunacak.

Geliştirici One More Level ve yayıncı 505 Games yeni oyunda genişletilmiş bir hikaye ve daha derin bir dünya vadediyor. Elbette aksiyona synthwave tarzı müzikler eşlik edecek.

Ghostrunner, PS5

Devam oyunu için net bir çıkış tarihi verilmedi. Ancak stüdyo, Ghostrunner 2’nin ilk oyun çıktıktan sadece birkaç ay sonra geliştirilmeye başladığını açıklamıştı.

Artık yaz aylarına yaklaştığımız ve tanıtımların yeni başladığı düşünülürse, oyunun yılın sonlarına doğru geleceğini varsayabiliriz. Resmi duyuru yapıldığında bildireceğiz.

Ghostrunner 2 sizce nasıl görünüyor? Deneyime motosikletin eklenmesi sizce aksiyona seviye atlatabilecek mi? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.