Ghostrunner’ın PS5 sürümü 4K 120 FPS desteğiyle geldi

Ghostrunner, PS5 sürümüyle geliştirilmiş özelliklere kavuştu. Oyunun yeni nesil versiyonu, oyuncuların aksiyon dolu parkur deneyimini heyecan verici yükseltmelerle üst seviyeye çıkarıyor. Oynanış görüntülerini içeren yeni bir fragman da yayınlandı.

Ghostrunner, kozmik bir gama ışını patlamasının neredeyse tüm insan nüfusunu yok etmesinden sonra, 22. yüzyılın kıyamet sonrası cyberpunk dünyasında geçiyor. Dharma Kulesi olarak bilinen bu son şehirde düzeni sağlamak için Ghostrunner olarak bilinen yapay ve güçlendirilmiş insanlar yaratıldı.

Zaman içinde Anahtar Ustası olarak bilinen gizemli bir figür, Dharma Kulesi’ni ele geçirmeyi ve sizin dışınızdaki tüm Ghostrunner’ları yok etmeyi başardı. Ghostrunner’ın PS5 sürümü, ana hikayeye ek olarak ek modlarla geldi. Oyunda Wave Mode, Kill Run Mode, Photo Mode, Assist modu ve siber ninja becerilerinizi test eden Hardcore modu adlı yeni roguelike sürümünü içeriyor.

Ghostrunner, PS5’in tüm avantajlarından yararlanıyor

Ghostrunner’ın PS5 sürümü, ray tracing (ışın izleme) moduyla gelişmiş görüntü kalitesi ve daha detaylı grafikler sunuyor. Işın izlemeyle yüksek doğrulukta 4K 60 FPS, performansa önem veriyorsanız 1080p’den 4K’ya kadar 120 FPS ile akıcı oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Oyun ayrıca PS5’te DualSense kablosuz kontrol cihazının özelliklerini de destekliyor. Dokunsal geri bildirim, daha sürükleyici bir hack-n-slash deneyimi sağlıyor. DualSense düşmanı delip geçen her darbede oyuncuları aksiyona kaptırmak için tasarlanmış titreşimler sunuyor. Ayrıca 3D ses desteğiyle ile yeni nesil deneyim tamamlanıyor.

Microsoft Store’a bakılırsa Ghostrunner, Xbox Series X/S konsollarında da iyileştirilmiş özeliklere kavuştu. Oyunu şu anda PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC platformlarında oynayabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.