God of War Ragnarok önümüzdeki ay State of Play’de gösterilebilir

Sony, geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği State of Play canlı yayınında Ragnarok temalı bir sonraki God of War oyununa yer vermedi. Ancak merakla beklenen oyunun önümüzdeki ay State of Play canlı yayını ile karşımıza çıkabileceği iddia ediliyor.

Reddit kullanıcısı QuimSix‘e göre kaynakları kısa süre önce Ağustos ayında yeni bir God of War Ragnarok fragmanı geleceğini bildirdi. Eğer iddialar doğruysa birkaç hafta içinde Kratos ve Atreus’un bir sonraki macerasına ilk kez daha geniş bir şekilde bakabileceğiz. Kullanıcı, fragmandan neler bekleyebileceğimize dair daha fazla ayrıntı vermedi. Ancakyeni oyunun Thor‘un İskandinav mitolojisinde dünyanın sonu olan Ragnarok’a katılımıyla yakından bağlantılı olacağı düşünülüyor.

Horizon Forbidden West ve yeni nesil GTA 5 de etkinlikte yer alabilir

Horizon Forbidden West

Quimsix ayrıca God of War Ragnarok’un göreceğimiz tek oyun olmadığını öne sürüyor. Horizon Forbidden West için çıkış tarihi ve birkaç fragman da dahil olmak üzere yeni güncellemeler alacağımızı öne sürüyor. Bunun da ötesinde, yeni nesil konsollar için geliştirilen GTA 5 Expanded & Enhanced Edition Ağustos ayında planlandığını iddia ettikleri büyük etkinlikte ortaya çıkacağı iddia ediliyor.

God of War Ragnarok ilk olarak geçtiğimiz yılın Eylül ayında PlayStation 5 Showcase canlı yayında sadece logonun göründüğü bir fragmanla duyurulmuştu. Sony, geçtiğimiz ay oyunun 2021 olarak planlanan çıkış tarihinin ertelendiğini doğrulamıştı. Bir sonraki God of War’un artık 2022’de çıkması bekleniyor. Detaylar çok az olsa da yeni oyunun PS5’in yanı sıra PS4’e de geleceği biliniyor.

Sony cephesinden herhangi bir açıklama gelmediği için, God of War Ragnarok hakkındak sızıntıları şimdilik söylenti olarak değerlendirmekte fayda var. Ancak QuimSix, daha önce Far Cry 6 ile ilgili sızıntıların yanı sıra geçtiğimiz geçtiğimiz State of Play canlı yayınının tarihini tahmin ederek nispeten güvenilir bir kaynak olduğunu kanıtladı. Gelecek haber ve duyuruları sizler için takip edeceğiz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.