Gotham Knights geliştiricisi, Wonder Woman oyununa yardım ediyor

Gotham Knights geliştiricisi WB Games Montreal, Monolith Productions tarafından yapılan Wonder Woman oyununa destek veriyor gibi görünüyor.

Middle-earth: Shadow of War’ın arkasındaki ekip olan Monolith Productions, oyunda yüksek kaliteli bir tek oyunculu deneyim için Nemesis sistemi gibi mekanikleri kullanmayı amaçlıyor.

WB Games Montreal tarafından verilen iş ilanı, stüdyonun projeye dahil olduğunu doğruluyor. Ekip, Wonder Woman’ı desteklemek için bir Harici Geliştirme Sanatçısı arıyor.

Wonder Woman, WB Games

İlanda, “Bu rolde, aramızdaki ilk göreviniz ekibimizle yakın çalışmak ve daha önce duyurulan Wonder Woman oyununda Monolith Productions ekibini desteklemek olacak.” ifadesi yer alıyor.

İki ekibin geliştirme sürecine ne ölçüde dahil olduğu bilinmiyor ancak her iki stüdyonun da yakın bir şekilde çalıştığı görülüyor.

Bu tarz AAA yapımlar, kapsamı nedeniyle desteğe ihtiyaç duyabilir. Görünen o ki Monolith Productions, yardımı dışarıdan temin etmek yerine bir diğer WB Games ekibinden destek alıyor.

Wonder Woman

Wonder Woman oyunu duyurudan beri ortalarda yok

Wonder Woman, The Game Awards 2021’de duyurulmasının ardından bir daha gösterilmedi. Proje yardım alacağına göre geliştirme sürecinde planlar tutmadı.

Aksiyon macera oyunu, dinamik bir açık dünyada, üçüncü şahıs kamera açısından hikaye odaklı ve tek oyunculu bir deneyim sunacak. Söylentilerin aksine canlı hizmet oyunu olmayacağı onaylandı.

WB Games Montreal, Gotham Knights ve Batman: Arkham Origins ile tanınıyor. Batman oyunu hayranlar tarafından iyi karşılansa da, ancak seriyi yaratan Rocksteady’nin Arkham oyunlarından çok daha az ilgi gördü.

Öte yandan Gotham Knights, ilk duyurulduğunda heyecan yaratsa da, oynanış tarafındaki eksikler ve tutarsızlıklar nedeniyle beklentilerin altında kaldı. Yine de indirim dönemlerinin popüler oyunu olarak tercih ediliyor.

Monolith’in Wonder Woman oyununa dair daha fazlasını öğrenirsek sizlerle paylaşacağız. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.