GTA Online’a eklenen GTA 6 kolyesi heyecan yarattı

Rockstar geçen hafta Grand Theft Auto Online’ın Bottom Dollar Bounties güncellemesini yayınladı. Yeni içerikler arasında bir GTA 6 easter egg’i keşfedildi.

Oyuncular, güncellemede genel olarak yeni arabalara ve görevlere odaklansa da, geliştiriciler sinsi bir şekilde GTA 6 fragmanında yer alan bir kolyeyi çevrimiçi moda dahil etti.

Bottom Dollar Bounties, GTA Online’a Silver Layered Necklace (Gümüş Kaplamalı Kolye) adı verilen bir aksesuar ekledi. Aynı kolye yeni oyunun ilk fragmanında da vardı.

Reddit kullanıcısı DogWifDreads’in işaret ettiği gibi söz konusu aksesuar, GTA 6 fragmanında Lucia olduğuna inanılan bikinili kadın tarafından giyilen kolyenin birebir aynısı.

Bazı kullanıcılar, yeni öğenin gelecek oyun hakkında gizli bilgiler içerip içermediğini belirlemeye çalıştı. Kolyenin 40k’lık fiyatından yola çıksalar da çıkış tarihi konusunda herhangi bir sonuca ulaşamadılar.

Görünüşe göre kolyenin derin bir anlamı yok. Ancak bu, Rockstar’ın GTA Online’a yeni oyundan daha fazla eşya ekleyebileceğinin göstergesi olabilir. Gelişmeleri takip edeceğiz.

GTA 6, Rockstar

Bottom Dollar Bounties, polislik temalı görevlerle geldi. Aynı zamanda Rockstar’ın çevrimiçi açık dünyasına dokuz yeni araç ekledi. Güncellemenin detaylarına buradan göz atabilirsiniz.

GTA 6, sonbahar 2025’te ilk olarak PS5 ve Xbox Series X/S için çıkacak. Henüz elimizde net bir tarih yok. Ayrıca PC sürümü, önceki oyunlarda olduğu gibi daha sonraki bir tarihte gelecek.

Serinin yeni oyununun, son dönemde darboğaza giren sektörü yeniden canlandırması bekleniyor. Fragmana gösterilen ilgi yeni rekorların yolda olduğuna işaret ediyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.