Gravity Rush 2 Remastered PS5 ve PC için gelebilir

PS4’e özel Gravity Rush 2, oyunculardan ve eleştirmenlerden olumlu yorumlar almıştı. Yeni bir söylentiye göre aksiyon macera oyunu PS5 ve PC’ye taşınabilir.

Daha önce Gravity Rush filmiyle ilgili bilgileri doğru bir şekilde sızdıran Discord kullanıcısı Orangee, remaster sürümünün Mayıs ayı civarında duyurulacağını ve yaz aylarında çıkacağını öne sürdü.

Kullanıcı, Gravity Rush 2’nin şu anda Steam Deck için test edildiğini iddia etti. Ayrıca Sony’nin oyundaki Dusty Token’larını kaldırdığını ve onun yerine yeni bir kısa yan görev sunacağını belirtti.

Dusty Token, çeşitli ödüllerin kilidini açmasına olanak tanıyan oyun içi para birimiydi. Gerçek parayla satın alınamıyordu. Elde etmek için çevrimiçi fotoğraf paylaşmanız ve çeşitli zorluklar sunan görevleri tamamlamanız gerekiyordu.

Gravity Rush 2, remastered

Gravity Rush 2, yer çekimine hükmettiğiniz bir deneyim vadediyordu

Gravity Rush 2, şimdilerde yoluna Team Asobi olarak devam eden Sony Japan Studio tarafından geliştirilmişti. Yayıncılığını ise Sony Interactive Entertainment üstlenmişti.

Oyun, yer çekimini kontrol edebildiğiniz sıra dışı bir aksiyon macera deneyimi vadediyordu. Macerada Kat adlı kahramanımız, uçan büyük şehri yıkımdan kurtarmaya çalışıyordu.

Gravity Rush 2

Kat, eski rakibi Raven ile Hekseville’de ortaya çıkan tuhaf yer çekimi dalgalarının ardındaki sırları gün yüzüne çıkarırken oyunculara yer çekimine meydan okuyan yeni oyun stillerini ve saldırıları keşfetme imkanı sunuyordu.

Geçtiğimiz Ocak ayında Sony’nin CES 2024 açılış konuşmasının bir parçası olarak Gravity Rush filmine dair bir sunum yaptığı bildirilmişti. İlerleyen zamanlarda seride bir hareketlilik olabilir.

Devam oyununun PS5 ve PC remaster sürümleri hakkında daha fazlası ortaya çıkarsa sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.